Gereksiz Mesaj Cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SELEF

Hectopat
Yer
Bohemian Grove
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam! Bugün sabah uyandığımda dikkatimi çeken bir bildirim aldım. Dün gece yazdığım bir mesaj, gereksiz mesaj olarak nitelendirilmiş. Aşağıda yüklediğim görsel gereksizmiş. Ben yanlışlıkla olduğunu düşünüyorum. Artı olarak burada nice gereksiz konular açılıyor. Hatta geçen gün, Gedson Fernandes'in kuzeninin Twitter hesabını merak eden bir kişinin konu açtığını bile gördüm. Bunlar gereksiz kategorisine girmiyorsa, benim mesajım nasıl giriyor?

Gereksiz mesaj:
tech (2).png

Selam! Bugün sabah uyandığımda dikkatimi çeken bir bildirim aldım. Dün gece yazdığım bir mesaj, gereksiz mesaj olarak nitelendirilmiş. Aşağıda yüklediğim görsel gereksizmiş. Ben yanlışlıkla olduğunu düşünüyorum.

Merhaba.
Konu başlığı ve içeriğine katkı sağlamayan mesajlara işlem yapılır.
Konuda sizden korsan oyunlarla ilgili görüşünüz istenmemiş, mesajınız bu yüzden gereksiz mesaj olarak değerlendirildi.

Artı olarak burada nice gereksiz konular açılıyor. Hatta geçen gün, Gedson Fernandes'in kuzeninin Twitter hesabını merak eden bir kişinin konu açtığını bile gördüm. Bunlar gereksiz kategorisine girmiyorsa, benim mesajım nasıl giriyor?

Gereksiz mesaj:
Eki Görüntüle 1301034

Sosyal üyeleri kurallar çerçevesinde konu oluşturup tartışabilir.
Bir konunun kurallara uymadığını düşünüyorsanız rapor edebilirsiniz. Gerektiği taktirde işlem yapılacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı