Gereksiz yere Monster önerenler

Monster alınca illa sorun mu çıkıyor? Veya diğer markalarda hiç sorun çıkmıyor mu? Genele bakılır, çok fazla sıkıntı varsa önerilmez. Monster'lar sorunsuz olmasa da çok dertli değiller. Fiyatları da uygun, Türkiye'de servisleri de iyi. Daha ne?
Hocam, model belirtmemiş arkadaş. Şimdi, önerdiği kişi gidip kronik sorunlu bir modelini alırsa ne olur? Riske atmaya değer mi?

Monster alınca illa sorun mu çıkıyor? Veya diğer markalarda hiç sorun çıkmıyor mu? Genele bakılır, çok fazla sıkıntı varsa önerilmez. Monster'lar sorunsuz olmasa da çok dertli değiller. Fiyatları da uygun, Türkiye'de servisleri de iyi. Daha ne?

Hem sucuk da pişiriliyor. Böyle hizmet görülmedi.
Genel olarak insanları genel olarak daha kaliteli markalara yönlendirmek daha iyi. Monster'da sorun yaşamayanlar da olsa bile sorun yaşayanlar da çok fazla.

Aynı fiyata Acer, Lenovo ihp ve ASUS almak varken neden daha kötü malzemeye sahip, daha kötü anakarta sahip ve daha kötü soğutmaya sahip Monster alayım ki?

Monster eskiden kötü değildi, güncel ürünleri bilmiyorum. Önerenler kullanıyor mu ya da cihazları deneyimlediler mi onu da bilmem. Yine de öneride bulunmuşlar. Dövelim mi? Varsa karşıt bir kanıt, hayır bu şu sebepten alınmaz deyin bitsin. Şikayete ne gerek var?

Hocam Abra kasasında sorun yaşamayan insan görmedim vallaha ben.
Çok kişiye aldırdım biri de kuzenim ve aktif olarak sürekli kullanır. Mühendislik okuyor çizim yapar. Asla sorun yaşamadı Windows güncellemeleri dışında. Ben de buna dayanarak öneri yapsam saçma olur ama genele bakınca Monster ülkemizde çok tercih edilen bir marka. Sorunları görüyoruz ama sorunsuz çalışanlar gelip de "Arkadaşlar bilgisayarım sorunsuz" diye bilgilendirme yapmıyor sonuçta.

Hocam, model belirtmemiş arkadaş. Şimdi, önerdiği kişi gidip kronik sorunlu bir modelini alırsa ne olur? Riske atmaya değer mi?
Sorunlu bir modelse hiçbir markada önerilmez. Monster'a özel bir durum değil ki. :D Örneğin DELL'ler sağlamlığıyla bilinir ama normal kasalara oyuncu donanımı taktığı modeller önerilmez. Ben de almam. DELL kullanıcısıyım aynı zamanda.
Aynı fiyata Acer, Lenovo ihp ve ASUS almak varken neden daha kötü malzemeye sahip, daha kötü anakarta sahip ve daha kötü soğutmaya sahip Monster alayım ki?
Yani Lenovo'yu görene kadar kendi fikridir diyordum da dandik mal önermeyin arkadaşım. Monster üst seviye kaliteye sahip ürünler üretmiyor. Ama Lenovo kadar da kötü değil kesinlikle. Durduğu yerde vidaları dökülüyor ulan Lenovo'nun. :D :D

Konuya bakacak kişilerin farelerine ve ellerine duyduğum saygıdan ötürü sürprizbozan içine alacağım.

Örnekler çoğaltılabilir.

Çokça karşılaştım bunlarla. Amacınız ne? Amaçları ne? Beni birileri aydınlatsa olur mu? Bir insan neden durduk yere model bile belirtmeden Monster önerir? Maaş mı alıyorlar?
Raporlayıp mesajın silinmesini sağlayanlar olalım o zaman.

Ya adamlar model belirtmeden, Monster diye atlıyor.
Sen ne anlatıyorsun ya? Adamın amacı en iyi laptopu, önermek değil. Direkt "Monster alsın da, ne alırsa alsın" kafasında ilerliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kişiye aldırdım biri de kuzenim ve aktif olarak sürekli kullanır. Mühendislik okuyor çizim yapar. Asla sorun yaşamadı Windows güncellemeleri dışında. Ben de buna dayanarak öneri yapsam saçma olur ama genele bakınca Monster ülkemizde çok tercih edilen bir marka. Sorunları görüyoruz ama sorunsuz çalışanlar gelip de "arkadaşlar bilgisayarım sorunsuz" diye bilgilendirme yapmıyor sonuçta.

Sorunlu bir modelse hiçbir markada önerilmez. Monster'a özel bir durum değil ki. :D Örneğin Dell'ler sağlamlığıyla bilinir ama normal kasalara oyuncu donanımı taktığı modeller önerilmez. Ben de almam. Dell kullanıcısıyım aynı zamanda.

Yani Lenovo'yu görene kadar kendi fikridir diyordum da dandik mal önermeyin arkadaşım. Monster üst seviye kaliteye sahip ürünler üretmiyor. Ama Lenovo kadar da kötü değil kesinlikle. Durduğu yerde vidaları dökülüyor ulan Lenovo'nun. :D :D

Lenovo en azından ısıdan anakart yakmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı