Ghost of Tsushima PC sistem gereksinimleri açıklandı

ubiquitous

Gigapat
16 Mayıs 2024'te çıkışını yapacak olan Ghost of Tsushima'nın PC versiyonunun sistem gereksinimleri açıklandı.

GLXmYQyXgAAktmK.jpg

Acaba RTX 3070 mobil ile 4 k 30 oynama şansım olur mu? Masaüstü - laptop sistem gereksinimleri %20 - %30 bazen daha fazla değişiklik oluyor. Ya da 2 k very high 40-50? Merak ediyorum 16 Mayısa daha çok var.

Sistem gereksinimleri günümüz için ideal. Hatta diğer PS4 oyunları olan Horizon, God of War ve hatta RT barındıran Spider-Man oyunlarına göre fazla bile kalmış. Sony oyunlarında grafiğe çok etki etmeyip FPS'i fazla tüketen gereksiz grafik ayarı bol sayıda bulunuyor. Yani eğer ön ayar takıntınız yoksa internetten izlediğiniz bir optimize ayar videosu ile RX6600, RTX 3060 ile ultra grafik seviyesinde 60FPS alırsınız.
Oyun HDD'de çalışmayacak gibi duruyor. Alan Wake 2 ve Starfield gibi.
Bu bir PS4 oyunuydu. Yani arka planı tamamen SSD'ye göre hazırlanmış bir oyun değil.
Port etmekte çok sorun yaşamamışlar gibi duruyor sistem gereksinimleri gayet ideal. Bakalım.
Aksine bu oyunun geç kalmasının sebebi firmanın daha önce hiç port tecrübesi olmaması. Yani Last of Us Part 1'i yapan Iron Galaxy'nin aksine Sucker Punch ve Nixxes düzgün bir port çıkarmak için çabalayıp geç kalmış.

Sistem gereksinimleri günümüz için ideal. Hatta diğer PS4 oyunları olan Horizon, God of War ve hatta RT barındıran Spider-Man oyunlarına göre fazla bile kalmış. Sony oyunlarında grafiğe çok etki etmeyip FPS'i fazla tüketen gereksiz grafik ayarı bol sayıda bulunuyor. Yani eğer ön ayar takıntınız yoksa internetten izlediğiniz bir optimize ayar videosu ile RX6600, RTX 3060 ile ultra grafik seviyesinde 60FPS alırsınız.

Bu bir PS4 oyunuydu. Yani arka planı tamamen SSD'ye göre hazırlanmış bir oyun değil.

Aksine bu oyunun geç kalmasının sebebi firmanın daha önce hiç port tecrübesi olmaması. Yani Last of Us Part 1'i yapan Iron Galaxy'nin aksine Sucker Punch ve Nixxes düzgün bir port çıkarmak için çabalayıp geç kalmış.
Geç veya erken olmasından bahsetmiyorum hocam, biten işten bahsediyorum. Sistem gereksinimlerinden dolayı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı