Ghost of Tsushima PC sistem gereksinimleri açıklandı

Nixxes'in son zamanlarda yaptığı portlar "performans" olarak gayet başarılı bence. Umarım TLOU Part 2'yi de bunlara emanet etmişlerdir, yine Iron Galaxy ise yandık.
Sony artık akıllanmıştır diye düşünüyorum, dediğiniz gibi umarım TLOU Part 2'yi Nixxes portlar. Zaten artık neredeyse PC'ye çıkacak her yeni oyunu Nixxes portluyor gibi, en son çıkanlardan Horizon Forbidden West, şimdi de Ghost of Tsushima. Umarım Until Dawn'ı da Nixxes yapar.

Nixxes'in son zamanlarda yaptığı portlar "performans" olarak gayet başarılı bence. Umarım TLOU Part 2'yi de bunlara emanet etmişlerdir, yine Iron Galaxy ise yandık.
Nixxes, Sony'nin direkt PC portu yapması ya da oyunu yapan firmanın PC portunu yapmasına yardım etmesi için aldığı bir şirket. Yani muhtemelen her oyunda onların adını görürüz. Ha yine de şahsen ben God of War Ragnarok portunu, God of War'u da portlayan Jetpack Interactive'in yapmasını tercih edelim. En sorunsuz ve her teknolojiyi en iyi şekilde kullanan şirket tek oydu.

Nixxes'in son zamanlarda yaptığı portlar "performans" olarak gayet başarılı bence. Umarım TLOU part 2'yi de bunlara emanet etmişlerdir, yine ıron Galaxy ise yandık.

TLOU part 2 PC portunu sızıntılara göre nixxes firması yapacak ve bu ay içinde PC için duyuru gelecekmiş.

Geri
Yukarı