Ghost of Tsushima PC sistem gereksinimleri açıklandı

Oyun Epic'de 1500 TL, eğer Steam'den olsun diyorsanız da Fanatical'da OMEN17 kodu ile 49.8 dolara denk geliyor (Yaklaşık 1616 TL ama Fanatical dolar olarak çektiği için komisyon da olabiliyor). Steam için en uygun bu şekilde şu anda.

Ayrıca şu an sitedeki promosyon sayesinde oyunu alırsanız yorumları Steam'de "Son Derece Olumlu" olan bir tane rastgele Steam keyini de bedava veriyorlar ama rastgele olduğu için çok bir şey beklemeyin, yine de güzel bir promosyon.

Diğer sitelerdeki fiyatlandırmalara da bakabilirsiniz buradan: IsThereAnyDeal | Ghost of Tsushima

Eki Görüntüle 2171490
Hocam bende arıyorum key kaç gündür'de en mantıklı Epic gibi geldi daha ucuza bulamazmıyız ya bekliyeceğim diyorum ama ne zaman düşer oda var tabi.

Sizce değermi bu paraya ben konu açmıştımda değmez diyorlar genelde çokta oynamak istiyorum ama.
Açtığınız konuya baktım biraz, yok o para şu para oyuna verilir mi diyenler var hala 😁 Siz onlara çok takmayın, eğer sizi sıkıntıya sokmayacaksa 1500 TL ve çok oynamak istiyorsanız bence değer. Bu arada ben de hiç oynamadım, PC çıkışını bekliyorum ama etraftan hep iyi şeyler duydum oyunla ilgili.

Açtığınız konuya baktım biraz, yok o para şu para oyuna verilir mi diyenler var hala 😁 Siz onlara çok takmayın, eğer sizi sıkıntıya sokmayacaksa 1500 TL ve çok oynamak istiyorsanız bence değer. Bu arada ben de hiç oynamadım, PC çıkışını bekliyorum ama etraftan hep iyi şeyler duydum oyunla ilgili.
Aldım hocam vallahi ya :D zora sokmazda bir oyuna bukadar para vermek malum ülke durumları birşeyde diyemiyor insan.

Aldım hocam vallahi ya :D zora sokmazda bir oyuna bukadar para vermek malum ülke durumları birşeyde diyemiyor insan
Dediğiniz gibi ülke durumlarından dolayı insanların fiyat algısı çok karıştı, 5 sene önce deseler 1500 TL oyuna o zaman haklı olabilirler ama günümüz ekonomisinde çok uçuk bir fiyat değil genele bakınca maalesef.

Dediğiniz gibi ülke durumlarından dolayı insanların fiyat algısı çok karıştı, 5 sene önce deseler 1500 TL oyuna o zaman haklı olabilirler ama günümüz ekonomisinde çok uçuk bir fiyat değil genele bakınca maalesef.
Maalesef hocam ya aldım Epic üzerinden 1492 TL'ye inş beklentiler karşılanır tema çok güzel duruyor oyunda.

Geri
Yukarı