GIBIRNET Geçiş serüveni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle herkese iyi sosyaller.
Bu gün yerel firma olan GIBIRNET firmasına Türknet firmasından geçiş işlemlerini başlattım. 48 saat içerisinde geçiş yapılacağını söylediler. Birçoğumuzun muzdarip olduğu müşteri hizmetleri kalitesine değinmek istiyorum. İlk izlenimlerim müşteri hizmetlerinin teknik bilgiye sahip olduğu ve standart cevaplar vermediği. Konuyu açma sebebim yerel firmalara ne kadar şans verilebilir ve ne kadar hizmet alınabilir bunu görmek için. Şu anda Türknet hat değerlerimi ve oynadığım iki oyunun sunucuna tracert yaptığımda aldığım değeri paylaşıyorum. Sağlayıcı değiştiği zaman aynı IP adreslerine tekrar test yapacağım ve sonuçları tekrar paylaşacağım. Şimdilik hoş kalın, esen kalın.
hat değerleri.png
Türkiye sunucu.png
Frankurt.png
gameforce.png
valve sunucu.png

Bu değerleri fiber ile mi alıyorsunuz yoksa ADSL mi?

Değerler çok iyiymiş. Gibirneti ilk defa duyuyorum baya sağlammış.

Değerler çok iyiymiş. Gibirneti ilk defa duyuyorum baya sağlammış.
Yerel firma 3 ilde çalışıyorlar 10 temmuzda tüm Türkiye geneline vereceklermiş.
O ping değerlerini türknettenmi aldın gibirnetten mi?
Paylaştığım değerler şu anda Türknet ile olanlar. Geçiş işleminden sonra GIBIRNET ile olanları paylaşacağım.

Yerel firma 3 ilde çalışıyorlar 10 Temmuz'da tüm Türkiye geneline verecekler miş.

Paylaştığım değerler şu anda TürkNet ile olanlar. Geçiş işleminden sonra gıbırnet ile olanları paylaşacağım.

Bursada var mı peki ve yerel firma ne oluyor? Ve upload 8 Mbps diyor bu doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı