Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum, çünkü henüz küçük bir firma. Hakaret sayılabilecek derece değil, kurumsal bir cevap da değil.

Arıza konusunda bir yorum yapamam, sorununuz neydi-hangi adreslere ping atıldı-vs. sorularının cevapları yok.

Müşteri temsilcisinin böyle konuşmaya hakkı yok şikayet etmeniz gerek ama sizin konuşmanız da bir garip adam bağlandığı andan itibaren saydırmaya başlamışsınız. Sakin konuşun azıcık ayrıca adamı ikna etmenize gerek yok dilekçenizi verin iptal edin laf münakaşasına gerek var mı?

Bu ne biçim üsluptur müşteri velinimettir müşteri daima haklıdır.

Müşteri temsilcisinin böyle konuşmaya hakkı yok şikayet etmeniz gerek ama sizin konuşmanız da bir garip adam bağlandığı andan itibaren saydırmaya başlamışsınız. Sakin konuşun azıcık ayrıca adamı ikna etmenize gerek yok dilekçenizi verin iptal edin laf münakaşasına gerek var mı?
Şöyle düşünüyorum. Bir firmanın çalışanı agresif olabilir, ben GıbırNet'e suç bulmuyorum. Adamlar ekmek peşinde ve müşteri temsilcisi kendini bilmiyorsa gıbırnet'e suç atılamaz.

bu konuşmaların öncesi 3 günden beri var ve oyun oynuyordum ve aynı zamanda yayın yapıyordum yayında droplar başladı yine ve sinirlendim 3 günden beri hatta en baştan beri oyalıyorlar sinirden bende bu şekilde bir giriş yaptım.
Bu arada BTK'da şikayet seçenekleri arasında böyle firma yok Nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum.

Sinirlenmişsin olabilir de bu adama istersen küfür et bir şey farketmez. Laftan anlayacak teknik donanımı yok bu firmaların randıman alamıyorsan iptal et geç. İstersen günde 5 saat anlat bir şey düzelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı