Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şöyle düşünüyorum. Bir firmanın çalışanı agresif olabilir, ben GıbırNet'e suç bulmuyorum.

Hangi temsilciye küfür edersen et, istediğin kadar aşağıla. Sana hiçbir şekilde ağzını açamaz.

Görüşmeyi sonlandırır, uyarır ya da işinden olacağını bilerek sana karşılığını verebilir. Ama bu GıyırrrrNet'in temsilcisi bambaşka bir dünyada yaşıyor. Hem yazı yazmasını bilmiyor hem de boş konuşuyor Allah'ın fosil cahili.

Hangi temsilciye küfür edersen et, istediğin kadar aşağıla. Sana hiçbir şekilde ağzını açamaz.

Görüşmeyi sonlandırır, uyarır ya da işinden olacağını bilerek sana karşılığını verebilir. Ama bu GıyırrrrNet'in temsilcisi bambaşka bir dünyada yaşıyor. Hem yazı yazmasını bilmiyor hem de boş konuşuyor Allah'ın fosil cahili.
Temsilcilerle gerçekten problemim yok bugüne kadar 2 temsilciyi sadece aşağıladım fakat bana internetim yavaş olduğunu bilerek modemi kapatıp açarak düzelmesini sağlayabilirsiniz ''belki'' diyerek cevap verdiği için yerini hak etmediğini ve aldığı parayı hak ederek yemediğini belirtmiştim.

Adında dahi hayır yok neden böyle bir yerden aldınız ki dalga geçmişler sizinle resmen bilinen markaları tercih etmelisiniz.

Adında dahi hayır yok neden böyle bir yerden aldınız ki dalga geçmişler sizinle resmen bilinen markaları tercih etmelisiniz.
Bilinen markalar veremiyor sadece FİBER altyapı mevcut VDSL vs. yok. Verebilen markalarda 170 TL 35 Mbps hızları teklif ediyolar.
WhatsApp'da gösterilen numarayı ara, söyle. BTK'ya şikayet edeceğim yaz. Ondan sonra, "aman efendim özür dileriz." Diye yalvaracaklar.
BTK'da bu firmayı şikayet edemiyorum firma ismi yok BTK şikayet kısmında.
İlgili firmayı cimer üzerinden şikayet ettim. Buradan konuyu güncellerim.

Son düzenleme:
Öncelikle gıbırnet net nedir? Böyle internet sağlayıcılarına başvurmakta ilk hata sizin olmalı zaten hangi düşünceyle bu firmayı seçtiniz? İsminde bile hayır yok. 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı