Gıcık arkadaş sorunsalı

TeisXDS

Picopat
Daha fazla  
Şimdi çok gıcık olduğum bir çocuk var biz bu çocukla oyun filan oynuyoruz ama acayip gıcık şeyler yapıyor. Biz bununla eskiden sınıf arkadaşıydık sonra deprem olunca taşınmak zorunda kaldı. 7. sınıfım bir hafta sonum anca onda zamanım oluyor oyuna onda da bu çocukla uğraşıyorum. Her DC'den aradığında "has. Yine lan bu" diyorum sürekli oyuna çağırıp duruyor gelmezssem trip atıp duruyor. Vallahi çıldıracağım bunun gibi bir sürü salakça hareketleri var ama yazmaya üşendim. Sizce ne yapmalıyım? Her yerden engellesem şu kahrolası vicdanım beni yer bitirir. Ne yapmalıyım?

Kanka sorun sende; hayır demeyi öğrenmen lazım.
İstiyorsan evet, istemiyorsan hayır diyiceksin oldu biticek bu ayıp birşey değil arkadaşın gidersede başka arkadaşmı yok.

Bunlar la uğraşma engelle gitsin senin ömrünü çürütür başka bir işe yaramaz.

Küfür etsem aptal aptal konuşma diyor kendisi sinir ettikten sonra. Bir ara denedim,küser gibi oldu ama sonra yine barışmak istedi bende mecbur barıştım.

Şimdi çok gıcık olduğum bir çocuk var biz bu çocukla oyun filan oynuyoruz ama acayip gıcık şeyler yapıyor. Biz bununla eskiden sınıf arkadaşıydık sonra deprem olunca taşınmak zorunda kaldı. 7. sınıfım bir hafta sonum anca onda zamanım oluyor oyuna onda da bu çocukla uğraşıyorum. Her DC'den aradığında "has. Yine lan bu" diyorum sürekli oyuna çağırıp duruyor gelmezssem trip atıp duruyor. Vallahi çıldıracağım bunun gibi bir sürü salakça hareketleri var ama yazmaya üşendim. Sizce ne yapmalıyım? Her yerden engellesem şu kahrolası vicdanım beni yer bitirir. Ne yapmalıyım?

Benim de o tip bir arkadaşım oldu yapma dedikçe yapar vurma dedikçe vururdu. Konuşmamaya başladım sınıf öğretmenimden yerimi değiştirmeye ve onu engelledim sen ona yazık edersen o seni yakar.

Geri
Yukarı