Gıcık arkadaş sorunsalı

Benim de o tip bir arkadaşım oldu yapma dedikçe yapar vurma dedikçe vururdu. Konuşmamaya başladım sınıf öğretmenimden yerimi değiştirmeye ve onu engelledim sen ona yazık edersen o seni yakar.
Ah ah keşke benim sınıfımda olsaydi da ağız burun dalsaydım o zaman aklı başına gelirdi.

Şimdi çok gıcık olduğum bir çocuk var biz bu çocukla oyun filan oynuyoruz ama acayip gıcık şeyler yapıyor. Biz bununla eskiden sınıf arkadaşıydık sonra deprem olunca taşınmak zorunda kaldı. 7. sınıfım bir hafta sonum anca onda zamanım oluyor oyuna onda da bu çocukla uğraşıyorum. Her DC'den aradığında "has. Yine lan bu" diyorum sürekli oyuna çağırıp duruyor gelmezssem trip atıp duruyor. Vallahi çıldıracağım bunun gibi bir sürü salakça hareketleri var ama yazmaya üşendim. Sizce ne yapmalıyım? Her yerden engellesem şu kahrolası vicdanım beni yer bitirir. Ne yapmalıyım?
Dobra olmani oneririm. Engellemek cok korkakca ve samimiyetsizce geliyor bana her zaman her yerde soylerim. Ona soyle soyle "Bu hareketlerin hosuma gitmiyor. Boyle davranirsan seninle arkadas olmak istemiyorum" tabi kaybetmeyi goze aliyorsan bu dedigimi uygula.

Umarım bir gün düzelir eğer herhangi bir değişiklik olursa yazarım buraya (bu arada ilk defa bir foruma kayıt oldum ve bu kadar kişi ne ara yazdı la?!)

Vicdan meselesi işte yoksa şimdiye engellemiştim ama bunun gibi bir olayım olduğu için yapmamaya çalışıyorum.
Kendini ezdirmeyi seviyorsun herhalde yok vicdanım sızlar yok şey. Madem çıldırıyorsunuz gıcık oluyorsunuz engelleyin? Sevmediğiniz biriyle neden takılıyorsunuz.

Umarım bir gün düzelir eğer herhangi bir değişiklik olursa yazarım buraya (bu arada ilk defa bir foruma kayıt oldum ve bu kadar kişi ne ara yazdı la?!)
Kardeşim noktalama işaretlerine ve üslubuna dikkat et ben 1.5-2 yıldır forumda geziniyorum İstanbul Beyefendisi oldum yeminle. Değişik konular açma dalga geçerler :D. İyi forumlar.

Bu cumleyi kurdugun icin ileride cok eglenecegine eminim. Her konuda buraya konu acip insanlarin konuna bir seyler yazmasi ve senin baskalarinin konularina bir seyler yazman, gercekten cok eglenceli. Yardim almak yardim vermek cok degerlidir benim gozumde. Bilgisini paylasmayan insan bencildir ve burada bencil insanlara yer yok.

Kendini ezdirmeyi seviyorsun herhalde yok vicdanım sızlar yok şey. Madem çıldırıyorsunuz gıcık oluyorsunuz engelleyin? Sevmediğiniz biriyle neden takılıyorsunuz.

Kardeşim noktalama işaretlerine ve üslubuna dikkat et ben 1.5-2 yıldır forumda geziniyorum İstanbul Beyefendisi oldum yeminle. Değişik konular açma dalga geçerler :D. İyi forumlar.
Aynen noktalama isaretlerini kullanacagin yerleri ogreniyorsun. Farkli cumle kaliplari ogreniyorsun ve bu bence bir hazinedir. Ayrica konu sahibine onerim her yerde cok fazla polemige girmemesi yonunde. Iyi aksamlar dilerim.

Valla ben de çözemedim vicdan meselesini ama artık engellesem daha iyi gibi geliyor.Bir de yok ya o kadar değişik konu değildi bence :D

Dobra olmani oneririm. Engellemek cok korkakca ve samimiyetsizce geliyor bana her zaman her yerde soylerim. Ona soyle soyle "Bu hareketlerin hosuma gitmiyor. Boyle davranirsan seninle arkadas olmak istemiyorum" tabi kaybetmeyi goze aliyorsan bu dedigimi uygula.
Bana da bir aralar öyle geliyordu ama bir yerden sonra engellemek tek çözum gibi kalıyor.

Valla ben de çözemedim vicdan meselesini ama artık engellesem daha iyi gibi geliyor.Bir de yok ya o kadar değişik konu değildi bence :D
Değil tabi ilk konunuz boş verin. AMD vs NVİDİA gibi konular açmayın yeter. Bana kalırsa engelleyin gitsin böyle arkadaşlarım benimde oldu gıcık, kıskanç, şereften yoksun kişiler. Hepsiyle kavga edip engelledim geçtim şuan krallar gibi arkadaşlarım var onlarla takılıyorum. Benim dediğimi yapın bence zorbalatmayın kendinizi. Sorunuz olursa ilk buraya başvurun derim.

Değil tabi ilk konunuz boş verin. AMD vs NVİDİA gibi konular açmayın yeter. Bana kalırsa engelleyin gitsin böyle arkadaşlarım benimde oldu gıcık, kıskanç, şereften yoksun kişiler. Hepsiyle kavga edip engelledim geçtim şuan krallar gibi arkadaşlarım var onlarla takılıyorum. Benim dediğimi yapın bence zorbalatmayın kendinizi. Sorunuz olursa ilk buraya başvurun derim.
Benim cok engelledigim oldu ama engellendim de engellendigim kisiyle bazen kavga ediyorduk, hepsi etten sutten sacma sebeplerdi. Demek ki birbirimize uymadik oda engelledi. Konum da var benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı