Bana gıcık mısınız?

O konuda seninle 13 sayfa tartışmıştım :D, unuttum bile o konuyu. Kin tutacak biri değilim 2-3 gün sonra unuturum. Konularını görsem cevap verirdim veya bilgim yoktur. Ama tavırlarına dikkat etmeni öneririm dışarıdan insanlar seni olumsuz düşünen biri olarak algılar.

Bir ara Turbox ile alakalı konu açmıştım. Saolsun Technopat üyeleri güzelce linçlediler. Bende Turbox karşıtı oldum fakat o zamandan beri en fazla 1 kişi konuma cevap verdi.(açtığım konu sayısı 4-5) belki %90'ınız beni bilmiyordur ama gene de sormak istedim böyle bir şey var mı?

Evet gıcığım. O kadar kanser oluyorum ki sana ve mesaj yazışına.

Her sorunu yöneticilere bağlamayı bırakıp önce kendimize bakmayı öğrendiğimiz zaman.
(Bu yoruma verilen cevapları cevaplamayacağım)

Neden bu yorumu atıp (bu yoruma verilen cevapları cevaplamayacağım.) Bunu yazdın. Sorunun dediğine katılmamamla alakası yok. Mesaj yazma tarzın vb. gibi çoğu şey rahatsız edici. Bu konu ile daha çok göze batmaya başladın. Bu arada konuya mesaj yazmamamın alakası yok. Yardıma ihtiyacı olana yardım ediyorum.

Son düzenleme:
Bir ara Turbox ile alakalı konu açmıştım. Saolsun Technopat üyeleri güzelce linçlediler. Bende Turbox karşıtı oldum fakat o zamandan beri en fazla 1 kişi konuma cevap verdi.(açtığım konu sayısı 4-5) belki %90'ınız beni bilmiyordur ama gene de sormak istedim böyle bir şey var mı?
Turbox'u öven bir konu vardı, onu sen mi açmıştın? :D Turbox'u översen linç yemen oldukça normal bir durum. Herkes bilgisayarlardan anlamıyor, yıl olmuş 2021 hâlâ "4 GB ekran kartı iyi midir?" gibi sorularla karşılaşıyoruz. Turbox'un da pazarlama stratejisi bu şekilde olduğu için (4 GB ekran kartı / i7 işlemci vs.) bilmeyip, alan kişiler olabiliyor. Ayrıca kullanılan parçalara göre fiyatı aşırı yüksek oluyor, bu yüzden forumda Turbox, İzoly gibi çöpler önerilmez.

Onlar herkese giciklar. Forum kiskanc kayniyor.

Bak benim konulara bakacak olursak bir dönem çok pis linçlendiğim konular açtım. Yeri geldi gerçekten mağdur olduğum zamanlarda Recep bey bile destek verdi. Yeri geldi güldük, yeri geldi birbirimiz eleştirdik ama forumda çok fazla üye var ve kimse konunuza yazarken önceki konularına bakmaz. Bunu yapan psikopat sosyalciler var ama olsun. Takılın kafanıza göre.

Gıcıklar ya da değiller böyle şeylere bu kadar takılmayın kardeşim yaşın küçük varsayıyorum forumda konular görüyorum şöyle oldu çok üzgünüm böyle oldu çok kötüyüm diye konu açıyorsunuz.
Yapmayın gençliğinizi bir daha bulamazsınız hayatı akışına bırakın kim gıcık ya da değil internet ortamı burası herkes birbirine sallıyor boş ver gitsin.

Bu kadar takmıyom ya öylesine açtım sadece niye bu kadar ciddiye aldınız ki.
@EndoBero ironi hocam, (!) işareti koydum zaten.

@Bilgehan Melik Ünal fazla alıngansın, mesajımda hiçbir agresiflik göstermedim.

Şakasına yazıyorum neden alınayım. Zaten sırıtma işareti koydum sonuna.
Evet gıcığım. O kadar kanser oluyorum ki sana ve mesaj yazışına.

Neden bu yorumu atıp (bu yoruma verilen cevapları cevaplamayacağım.) Bunu yazdın. Sorunun dediğine katılmamamla alakası yok. Mesaj yazma tarzın vb. gibi çoğu şey rahatsız edici. Bu konu ile daha çok göze batmaya başladın. Bu arada konuya mesaj yazmamamın alakası yok. Yardıma ihtiyacı olana yardım ediyorum.

😀 😀 😀 😀 😀
Çok güldürdün beni o konuyla ilgili açıklama yapmayacağım.

Bu arada arkadaşlar çok taktığımdan değil öylesine merak ettim sordum size büyütecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı