Gigabyte A320M S2H sistem açılmıyor

Bay. Ali

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Toplama PC'mi tamamladıktan sonra çalıştırmayı denedim ama çalışmadı. Tüm kabloları kontrol ettim hepsi yerinde takılıydı. Power kablosunu çıkarıp kısa devre yaptığımda yine sonuç alamadım. PSU arızalı düşündüm ama çıkarıp kenarda denedim, çalışıyor. Ön fanları bağladım onları da çalıştırdı. Sizce sorun anakartta mı?

Sistemi tüm bileşenleri nedir?

Sistemi tüm bileşenleri nedir?

AMD Ryzen 5 1600 AF.
Gigabyte A320M S2H.
Corsair Vengeance LPX 2×8GB 3200 MHz.
ASUS Phoenix GT 1030 OC.
Kingston A2000 250GB M.2 SSD.
Seagate 1TB HDD.
Cooler Master MWE 500W 80+ standart.
3X darkFlash RGB fan.

Selamlar. Toplama PC'mi tamamladıktan sonra çalıştırmayı denedim ama çalışmadı. Tüm kabloları kontrol ettim hepsi yerinde takılıydı. Power kablosunu çıkarıp kısa devre yaptığımda yine sonuç alamadım. PSU arızalı düşündüm ama çıkarıp kenarda denedim, çalışıyor. Ön fanları bağladım onları da çalıştırdı. Sizce sorun anakartta mı?

Uzay montajda sadece 24 pin ve 8 pin CPU kablosunu takıp güç verdim, PSU'dan hafif cızırtı sesi duydum yine çalışmadı.
Up

Son düzenleme:

Geri
Yukarı