Gigabyte Aero laptop fan modu değişiyor

ozenbora99

Decapat
Daha fazla  
Laptopu Deep Control'e alıyorum ısınmaması için ama laptop belli bir süre sonra normale alıyor. Oyunda Alt Tab attığım zaman da normal fan ayarına geçiyor ve laptop ısınmaya başlıyor. Çözümü nedir?

f.png

Adsız.png

Gigabyte Control Center'i silip yüklemeyi de denedim format da denedim işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim cihaz da da 2 kare yok.
Hangi oyunlarda 90W görüyorsun? 15W Dynamic Boost olduğundan 90W bazı oyunlarda normal kabul edilebilir. Bu oyunlar hem CPU hem GPU'ya ihtiyaç duyan oyunlar. 105W'ı AAA oyunlar da görmen daha mümkün. Benim cihazım 115W. Bazı oyunlarda 100W görüyorum ki normal bir durum.

Hangi oyunlarda 90W görüyorsun? 15W Dynamic Boost olduğundan 90W bazı oyunlarda normal kabul edilebilir. Bu oyunlar hem CPU hem GPU'ya ihtiyaç duyan oyunlar. 105W'ı AAA oyunlar da görmen daha mümkün. Benim cihazım 115W. Bazı oyunlarda 100W görüyorum ki normal bir durum.

PC'yi ilk açtığımda 105W çalışıyor ama NVIDIA Denetim Masası'ni açıp hiçbir şey yapmadığım halde (yüksek güç açık) 90W sabitliyor 4K Ultra'ya alsam da sonuç değişmiyor yeniden başlatinca düzeliyor.

PC'yi ilk açtığımda 105W çalışıyor ama NVIDIA Denetim Masası'ni açıp hiçbir şey yapmadığım halde (yüksek güç açık) 90W sabitliyor 4K Ultra'ya alsam da sonuç değişmiyor yeniden başlatinca düzeliyor.
Azure AI karışıyor olabilir. Kapatıp ve Gaming modu açıp tekrar test edebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı