Gigabyte Aorus 15P KD alınır mı?

Bütçe
15.000

A.Aktan

Hectopat
Daha fazla  
Fiyat süper. Bugün itopya mağazasında gördüm bu bilgisayarı ama 3060 çok düşük kalır gibime geliyor uzun vadede. Ben en azından 3070 olan bir model olsa hiç düşünmezdim de bu fiyat da harika tabi

Alınabilir fakat MUX yok. 10. nesil modellerinde vardı 11.nesilde kaldırdılar. Nedendir bilinmez. Sorunuz varsa sorabilirsiniz 10.nesil modelini kullanıyorum. 25.1 modeline göre hafiflik avantajı var fakat MUX olmamasından dolayı 25.1 daha mantıklı.
Fiyat süper. Bugün itopya mağazasında gördüm bu bilgisayarı ama 3060 çok düşük kalır gibime geliyor uzun vadede. Ben en azından 3070 olan bir model olsa hiç düşünmezdim de bu fiyat da harika tabi
Bütçe varken tabii ki 3070 fakat 3060 da çok düşük kalmıyor 3070'e göre. Uzun vade beklentisine göre değişir. 3060'ta 6GB VRAM olduğundan uzun vadede farkını daha da belli eder 3070.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınabilir fakat MUX yok. 10. nesil modellerinde vardı 11.nesilde kaldırdılar. Nedendir bilinmez. Sorunuz varsa sorabilirsiniz 10.nesil modelini kullanıyorum. 25.1 modeline göre hafiflik avantajı var fakat MUX olmamasından dolayı 25.1 daha mantıklı.

Bütçe varken tabii ki 3070 fakat 3060 da çok düşük kalmıyor 3070'e göre. Uzun vade beklentisine göre değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar
1-)Türkiye garantisi nasıl? Gigabyte markasını yeni yeni duydum.
2-)Kronik bir problemi var mı?
3-)Ekran kartı kaç watt?

Merhabalar
1-)Türkiye garantisi nasıl? Gigabyte markasını yeni yeni duydum.
2-)Kronik bir problemi var mı?
3-)Ekran kartı kaç watt?
Merhabalar,
1-) Bilgim maalesef yok. Konu açarsanız daha iyi olur sonuçta GPU, anakart vb. birçok ürünü olan bir firma deneyimi olan vardır belki.
2-) Eğer 2.SSD slotunu kullanırsanız ses cızırdaması oluyordu 10. nesilde. 11. nesilde çözdüler mi bilmiyorum ama eğer yükseltme yapacaksanız 1.slotu kullanın sadece riske gerek yok.
3-) 100+15=115W.
25.1 modeline de bakabilirsiniz MUX olmaması büyük eksi Aorus 15P KD için. Oyun amacıyla 25.1 daha iyi olur. Aorus 15P KC'de MUX vardı KD'de yok.

Merhabalar,
1-) Bilgim maalesef yok. Konu açarsanız daha iyi olur sonuçta GPU, anakart vb. birçok ürünü olan bir firma deneyimi olan vardır belki.
2-) Eğer 2.SSD slotunu kullanırsanız ses cızırdaması oluyordu 10. nesilde. 11. nesilde çözdüler mi bilmiyorum ama eğer yükseltme yapacaksanız 1.slotu kullanın sadece riske gerek yok.
3-) 100+15=115W.
25.1 modeline de bakabilirsiniz MUX olmaması büyük eksi Aorus 15P KD için. Oyun amacıyla 25.1 daha iyi olur. Aorus 15P KC'de MUX vardı KD'de yok.
Baktım 25.1 modeline çok fazla fakat bi kaç kişinin yaşadığı ufak tefek de olsa problemler soğuttu cihazdan. Ayrıca cihaz büyük ve batarya süresi az o yüzden de maalesef 25.1 olmuyor. Yine de çok teşekkürler.

Geri
Yukarı