Gigabyte B450M S2H RGB pin girişi kaç?

Aragon531

Centipat
Gigabyte B450M S2H RGB pin girişi 4 pinli mi 3 pinli mi? Arkadaşlar MSI MAG Force 100RGB kasa alacağım fakat anakarta baglayabilir miyim? Bulamadım yardımcı olabilecek var mı? Kasanın fan ARGB çıkışlı 3pinli ankartınki kaç pin bulamadım açıkcası.

Gigabyte B450M S2H RGB pin girişi 4 pinli mi 3 pinli mi? Arkadaşlar MSI MAG Force 100RGB kasa alacağım fakat anakarta baglayabilir miyim? Bulamadım yardımcı olabilecek var mı? Kasanın fan ARGB çıkışlı 3pinli ankartınki kaç pin bulamadım açıkcası.

Anakarta bağlamanı tavsiye etmem. RGB kontrolcü varsa ona bağlayın. Fazla özelleştirme yapılamıyor.

Anakarta bağlamanı tavsiye etmem. RGB kontrolcü varsa ona bağlayın. Fazla özelleştirme yapılamıyor.
rgb kontrolcü var kasa da onu galiba msi light ile kullanamıyorum acaba anakarti da msi mi alsam diyecemde msi da rgb destekli anakartları pahali geldi banada
Şu an ben de kullanıyorum 4 pinli.
birde bunu 3pine nasıl cevirebiliriz bir yöntemi var mı acaba dönüştücü vs

RGB kontrolcü var kasa da onu galiba MSI light ile kullanamıyorum acaba anakarti da MSI mi alsam diyecemde MSI'da RGB destekli anakartları pahali geldi bana da.

Bir de bunu 3pine nasıl cevirebiliriz bir yöntemi var mı acaba dönüştücü vs.

Valla hiç denemedim. Benim bildiğim öyle olmuyor.
rgb kontrolcü var kasa da onu galiba msi light ile kullanamıyorum acaba anakarti da msi mi alsam diyecemde msi da rgb destekli anakartları pahali geldi banada

birde bunu 3pine nasıl cevirebiliriz bir yöntemi var mı acaba dönüştücü vs
Kumandası vs yokmu ya da reset tuşu üzerinden değiştiriliyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı