Gigabyte B550 Aorus Elite V2 PWM fan desteği

• Konuyu başlatan asdek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 490

asdek

Hectopat
Arkadaşlar başlıktaki anakartla Lian Li LANCOOL II mesh performance kasa almayı planlıyorum. Yalnız bu anakartın kasadaki PWM fanlarla uyumlu olup olmadığını merak ediyorum. Anakartın sayfasında destekliyor sanırım ama kesin bir cevap bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıktaki anakartla Lian Li LANCOOL II mesh performance kasa almayı planlıyorum. Yalnız bu anakartın kasadaki PWM fanlarla uyumlu olup olmadığını merak ediyorum. Anakartın sayfasında destekliyor sanırım ama kesin bir cevap bulamadım.

Hocam Epey'de baktığımızda Smart fan 5 teknolojisinin olduğunu gösteriyor. Destekliyor sanırım.

1678372339794.png

Ben de yeni bu anakarttan aldım. Kasada önde birbirine bağlı 3 fan, CPU ve arka fan, bir de üst tarafa benim takmış olduğum birbirine paralel bağlı 2 fan var. CPU ve arka fan çalışıyor sıkıntısız. Ama öndeki birbirine paralel kablolarla bağlı 3 fandan yalnızca biri çalışıyor. Üstteki iki fansa çalışmıyor. Anakartın neresine takacağım yardımcı olabilecek var mı?

Geri
Yukarı