Gigabyte B650M DS3H AMD 7600X ECO Mode nasıl açılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belkşi bu video yardımcı olur. Aynı anakart değil ancak, ayarın adı doğrudan eco mode değil zaten. TDP değeri düşürülerek yapılıyor. Aynı anakarta ve aynı şlemciye sahibim sizinkiyle. bugün ya da yarın (işten eve döndüğümde) ben de uygulamayı deneyeceğim.

Hocam Bulabildiniz mi acaba? Ben bulamadım TDP ayarlamayı.
Merhaba Gigabyte B650M DS3H AMD anakartta eco mode bulamadım. Direkt olarak yok mu bu ayar. Elle girmem mi gerekiyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belkşi bu video yardımcı olur. Aynı anakart değil ancak, ayarın adı doğrudan eco mode değil zaten. TDP değeri düşürülerek yapılıyor. Aynı anakarta ve aynı şlemciye sahibim sizinkiyle. bugün ya da yarın (işten eve döndüğümde) ben de uygulamayı deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, aynı durumu bende yaşıyorum, dahili GPU kapatmayı bile bu kadar zor bir yere koyan Gigabyte'dan bunun kolay bulunmasını beklemek hata olurdu zaten

Buldum, şuan kullanıyorum. Bios Sürümüm F9a. Şu adımları izleyerek açabilirsiniz;

Advanced -> AMD CBS -> SMU Common Options -> ECO Mode -> Enable

Yeni konular

Geri
Yukarı