Elektronik Gigabyte Eagle 4070 Ti SUPER 29.566,49 TL

Ben de geçiyorum bir sipariş şimdi.

Bence RTX 4070 Super modeli bu. Bu fiyata taksitli Ti Super vermezler. O zaman da pahalıya geliyor zaten o fiyata daha performanslı RTX 4070 Ti var.

Siparişi verdim. Ürün kodu vs. uyuşmaz ise kutuyu açmadan anında iade edeceğim.

Bence RTX 4070 Super modeli bu. Bu fiyata taksitli Ti Super vermezler. O zaman da pahalıya geliyor zaten o fiyata daha performanslı RTX 4070 Ti var.
4070 Super değil de, muhtemelen düz Tİ modeli olabilir. Ürün kodu Tİ modeline ait çünkü. 4070 Tİ çıkarsa da iade edilebilir yani. Denemekten zarar gelmez bence.

Siparişi verdim. Ürün kodu vs. uyuşmaz ise kutuyu açmadan anında iade edeceğim.
Kutuyu açmadan değil de bence satıcıya sorun zaten size bence yarın dönüş sağlarlar. Direk iptal edersiniz verdikleri cevaba göre.

4070 Super'dir bu.

İncehesap sitesinde 4070 Ti Super ürün adı ve kodu bu şekilde; 39.444,43 TL

GeForce RTX 4070 Ti Super Windforce OC 16G GV-N407TSWF3OC-16GD 1.0 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Gaming​

Bu da 4070 Super o kodu; 27.349 TL

GeForce RTX 4070 Super Eagle OC 12G GV-N407SEAGLE OC-12GD 1.0 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı​

4070 Super değil de, muhtemelen düz Tİ modeli olabilir. Ürün kodu Tİ modeline ait çünkü. 4070 Tİ çıkarsa da iade edilebilir yani. Denemekten zarar gelmez bence.

Kutuyu açmadan değil de bence satıcıya sorun zaten size bence yarın dönüş sağlarlar. Direk iptal edersiniz verdikleri cevaba göre.
Düz Ti kodu bu incehesap sitesinde; 31599 TL

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC GV-N407TGAMING OC-12GD 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı​

GV-N407TSEAGLE OC-16GD​

Hocam ürünün kodu n11'de bu. Gigabyte'ın sitesindeki kodlu ürün de bu.

Ürünün açıklamasındaki bilgiler de, başlıktaki bilgiler de her şey birbirine girmiş durumda. Ama 1 ürün kodu mevcut, o da bu. Bu koda uygun ürün gelmediği taktirde iade edeceğim. Şimdi sizin de dediğiniz gibi satıcıya da soracağım. Bakalım neler olacak...

Sonuç olarak ihtiyacı olan alıp geçsin. Bir şey kaybetmezsiniz, satıcı sorunuzu yanıtladığında ona göre en fazla iptal edersiniz.

GV-N407TSEAGLE OC-16GD​

Hocam ürünün kodu n11'de bu. Gigabyte'ın sitesindeki kodlu ürün de bu.

Ürünün açıklamasındaki bilgiler de, başlıktaki bilgiler de her şey birbirine girmiş durumda. Ama 1 ürün kodu mevcut, o da bu. Bu koda uygun ürün gelmediği taktirde iade edeceğim. Şimdi sizin de dediğiniz gibi satıcıya da soracağım. Bakalım neler olacak...
Valla iyice karıştı iş o zaman :D
Ama incehesap'ın kendi sitesinde Ti Super Eagle diye bir model yok. Kendi sitesinde olmayan ürünü n11'den satmaz herhalde.
Taksitli alıp iptal etsem limitten gidecek o yüzden almıyorum ama denenir.

1709323529166.png

Eee peki o zaman aynı ürünü nerdeyse aynı fiyata satan diğer satıcıya ne demeli peki?

Buyrun, çok karıştı olaylar. :D

Ben de denemek isterim de taksitle alınca iade de taksitle oluyor diye hatırlıyorum, yarın haberdar olanlar bizi de bilgilendirirse çok sevinirim.

Bu arada kupon da geçiyor üründe, ana sayfadaki kuponlardan 250TL'yi de kullanıp daha uyguna getirebiliyorsunuz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı