Gigabyte Eagle RTX 3080 17905 TL

Aynen hocam. Teşekkür ederim ilginiz için. Sizi izle yaptım ama konu açtığınızda göremiyorum.
Yani siz konu açtığınızda nasıl haberim olacak.

Valla kişi takibi çok verimli değil gördüğüm kadarıyla. Bunun yerine Yurt Dışı Fırsatları ve İndirim Köşesi kategorisini takibe alın, sağ üstte Takip et butonu var her iki kategoride de. Bildirimler zaten açık olsun ama isterseniz mail bildirimini de aktif edin. Bu sayede sadece benim attıklarım değil başka arkadaşların attığı linkleri de takip edersiniz, ben her zaman bakamıyorum zaten Amazon'a.

Ekran kartı fiyatlarında düşüş mü var arkadaşlar?

Biraz düşüyor son zamanlarda ama nereye kadar düşer bilinmez. Savaştan dolayı maddi önceliklerin değişmesi mi denir, Rusya-Ukrayna-Belarus tarafına hiç sevkiyat olmadığı için piyasada yaşanan kart bolluğu mu denir, yine savaştan ötürü artan enerji fiyatlarıyla GPU miningde azalma ve piyasanın biraz gevşemesi mi denir, oyun amaçlı kart arayanların çoğunun artık iyi kötü alacağını alıp doyuma ulaşması mı denir, birçok sebebi olabilir. Fakat tüm dünyada enflasyon yüksek, bizde zaten hiperenflasyon var. Çok daha fazla düşüş olmasını beklemiyorum ben.

Geri
Yukarı