Gigabyte Force K83 İncelemesi | 225 TL Türkçe Mekanik Klavye

Red FPS oyunları için daha iyi tepkime süresi daha az genel olarak, blue swith biraz daha fantezi işi.
Fantezi işi falan değil. Daha iyi hissiyat almak isteyip, fazla FPS oynamayacaksan harika. Mesela ben fazla FPS oynamam, şu ana kadar bütün klavyelerimi blue switch aldım.

Fantezi işi falan değil. Daha iyi hissiyat almak isteyip, fazla FPS oynamayacaksan harika. Mesela ben fazla FPS oynamam, şu ana kadar bütün klavyelerimi blue switch aldım.
Hissiyat fantezi meselesi zaten yanlis olan ne?

İnceleme için teşekkürler bende cherry mx red switchli uygun fiyatlı bir mekanik klavye bakıyordum ve aradığımı buldum sanırım. Şu anda sadece hepsiburada da 299 TL'ye bulabildim. Umarım kısa zamanda diğer sitelerde stoklara düşer bir an önce almak istiyorum =))

Evet hâla çok kullanışlı ve sağlam. Keşke bilek desteği de olsaymış diyorum bazen.

Eğer klavyeyi koyduğunuz yer alçaksa sorun oluşturabilir. (yazı yazarken eliniz klavye tuşları ile klavyenin üstündeki kısma çarpıyor) Yani klavyenin tuşları biraz yüksekte kalıyor. Sade ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün istiyorsanız, evet gerçekten kaliteli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…