Gigabyte G24F-2 vs Dell 23.8″ G2422HS

İçinden USB kablosu, HDMI kablosu ve güç kablosu çıkıyor DisplayPort kablosu çıkmıyor.
HDMI de 180 Hz alabiliyor HDR kullanmanızı önermem HDR'ı çok kötü ve hayır HDMI ile G-Sync açamıyorsunuz.
Ölü piksel de çıkmadı.

Hocam bir de son sorum. Bu monitörün paneli SS IPS galiba GtG değerleri kaç 4 ms mi yoksa 2 ms mi?

Hocam bir de son sorum. Bu monitörün paneli SS IPS galiba GtG değerleri kaç 4 ms mi yoksa 2 ms mi?

Çok emin olmamakla beraber 2ms diye biliyorum.
İnternet sitesinde sadece MPRT değerini vermiş.

Display Time'a tıkladığınızda ne çıkıyor ve bir de bu menüyü açmak için yazılım kurmak gerekiyor mu?

Monitörün kontrol panelinin kaç saniye açık duracağını seçiyorsun (5-10-15-20-25-30 saniyeye kadar var) bu menüyü açabilmek için bir yazılım kurmak gerekmiyor.

Benim Dell monitörüm de responsive time: Fast diyor, o ne oluyor acaba?

Gecikme süresini ayarlıyorsunuz hocam. Fast daha hızlı gecikme süresi oluyor. Super Fast varsa da daha hızlı vs.

Çok emin olmamakla beraber 2ms diye biliyorum.
İnternet sitesinde sadece MPRT değerini vermiş.

Monitörün kontrol panelinin kaç saniye açık duracağını seçiyorsun (5-10-15-20-25-30 saniyeye kadar var) bu menüyü açabilmek için bir yazılım kurmak gerekmiyor.

Teşekkür ederim hocam :)

Gecikme süresini ayarlıyorsunuz hocam. Fast daha hızlı gecikme süresi oluyor. Super Fast varsa da daha hızlı vs.

Teşekkür ederim hocam :)
Extreme yapayım o zaman değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20221123_001154.jpg
    IMG_20221123_001154.jpg
    220,6 KB · Görüntüleme: 132

Yeni konular

Geri
Yukarı