Gigabyte G24F-2 vs Dell 23.8″ G2422HS

24 ve 27 yi yan yana karşılaştırdım ve oyunda oynayacagimi düşündüğüm zaman 24 tercih ettim teşekkürler.
Hayırlı olsun diyeyim o zaman. 27'de çok büyük gelmiyor aslında bir süre sonra. Mesela CSGO'da Global eloda oynuyorum çözünürlük olarak da 1280x1024 hiç sırıtmıyor 27 olması. Bende senin gibi düşünürdüm eskiden ondan dolayı söyledim. Ama dediğim gibi hayırlı olsun :) Güzel günlerde kullan :)

Monitör geldi ama bağlayacak bilgisayar yok ya. Gaming Gen Tr den MANTIS 6800 almıştım ikisini beraber, monitör geldi sistem daha gelmedi.😔

@serhatcandev dostum ne gibi testler yapmam gerekir, akşam arkadaşın evine gideceğim test etmek için.

Dosya Ekleri

• IMG-20221129-WA0002.jpg
    IMG-20221129-WA0002.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Monitör geldi ama bağlayacak bilgisayar yok ya. Gaming Gen Tr den MANTIS 6800 almıştım ikisini beraber, monitör geldi sistem daha gelmedi.😔

@serhatcandev dostum ne gibi testler yapmam gerekir, akşam arkadaşın evine gideceğim test etmek için.
Ölü piksel, Hz testi, ışık sızması.

@ersENes hocam bilmiyorum ne yaptın ama bende aynen senin gibi 1 aydır monitor araştırıyorum ve bende aynı modeller ve 24 inc ve 27 inc arasında kaldım. Şuanda gigabyte g24f-2 fiyati 4600tl ve stoklarda yok o yüzden kesinlikle Dell g2422-hs tercih edecek gibi görünüyorum. Siz naptınız?
Değerli hocam mesajını geç gördüm k.bakma,
Ben monitör konusunda dayanamadım korktum internetten sipariş vermeye Vatan Bilgisayardan gidip MSI Mag245R2 aldım ama şu an kalbimden hep DELL geçiyor. Bugün yine dayanamayıp baktım araştırdım DELL alırdım sanırım :(

Değerli hocam mesajını geç gördüm k.bakma,
Ben monitör konusunda dayanamadım korktum internetten sipariş vermeye Vatan Bilgisayardan gidip MSI Mag245R2 aldım ama şu an kalbimden hep DELL geçiyor. Bugün yine dayanamayıp baktım araştırdım DELL alırdım sanırım :(
Hocam sen cevap verene kadar ben monitörü aldım hatta 4 gün kadar deneyimledim :D. Ben internetten Dell g2422hs aldım ve açıkçası çok memnunum iyi ki almışım dedirtti. Sana da hayırlı olsun.

Hocam sen cevap verene kadar ben monitörü aldım hatta 4 gün kadar deneyimledim :D. Ben internetten Dell g2422hs aldım ve açıkçası çok memnunum iyi ki almışım dedirtti. Sana da hayırlı olsun.
Hocam bildirimini görmemişim yav : ) ben de MSI aldım da ayrıntılı olarak deneyimleyemedim hayırlı olsun sana güle güle kullanasın. Ben halen MSI monitörüne dair kullanıcı yorumlarına bakıyorum bir bilgi göremedim yine... MSI aldım ama neden aldım nasıl aldım anlayamadım inşAllah ilerde pişmam olmam tek temennim bu

Geri
Yukarı