Elektronik Gigabyte G27Q 2K IPS 144hz 4594 TL

Benim de almak için incelediğim bir modeldi G27Q. Amazon satıcılı yakalamak çok iyi oldu, teşekkürler @Ckribrahim5

Belki faydası olur diye belirtmek istedim @muratde - Rtings incelemesine göre G27Q'da DisplayPort üzerinden 120Hz, HDMI'da 60Hz ile 10 bit desteği de mevcutmuş. İngilizce inceleme

ASUS VG27AQ1A modelinde ASUS sitesinde 250cd/㎡parlaklık belirtilmiş. G27Q ise 350cd/m2 olarak belirtiliyor ama yine rtings incelemesinde 430 seviyesinde sonuç vermiş HDR ile 500+ görüyor, bu da benim tercihimde önemliydi.

Son düzenleme:
Ben de o yüzden bunun yerine ASUS VG27AQ1A aldım. Geçen hafta gaming.gen.tr de 4900'dü cashback, rkipmanı anlat falanla 4300e geldi.

Hayırlı olsun. Ben de bakmıştım Asus modeline ama sonra listemden çıkardım (nedenini hatırlamıyorum bile)

Benim de almak için incelediğim bir modeldi G27Q. Amazon satıcılı yakalamak çok iyi oldu, teşekkürler @Ckribrahim5

Belki faydası olur diye belirtmek istedim @muratde - Rtings incelemesine göre G27Q'da DisplayPort üzerinden 120Hz, HDMI'da 60Hz ile 10 bit desteği de mevcutmuş. İngilizce inceleme

ASUS VG27AQ1A modelinde ASUS sitesinde 250cd/㎡parlaklık belirtilmiş. G27Q ise 350cd/m2 olarak belirtiliyor ama yine rtings incelemesinde 430 seviyesinde sonuç vermiş HDR ile 500+ görüyor, bu da benim tercihimde önemliydi.

Hayırlı olsun.
RTings'e ben de bakmıştım ama senin kadar detaylı incelememişim. Garip geldi markanın kendisi 8 bit derken inceleyenin 10 bit demesi.
Şurada da 1-2 yorum yapılmış monitörle ilgili az önce gördüm.

Valla benim 2k monitöre ihtiyacım vardı,satıcı Amazon olunca aldım,baktık yorumlarda iyi,ama geri iptal eden arkadaş tedirgin etti beni,bende iptal etmeliyim?

Vallahi benim 2K monitöre ihtiyacım vardı, satıcı Amazon olunca aldım, baktık yorumlarda iyi, ama geri iptal eden arkadaş tedirgin etti beni, bende iptal etmeliyim?

Hocam etme bence Amazon'da yaşayacağın sorunsuz süreci zor bulursun. Ben gaming.gen.tr üzerinden ASUS almıştım ölü piksel vs çıkarsa diye çok korktum. Şayet İtopya falan da aynı bu firmalar çektirir. Bu fiyata Amazon'da bulmuşken kaçırma. Ben almaya karar verdiğimde eğer satıcısı İtopya olmasaydı bu ürünü alacaktım sırf ona korkumdan iptal ettim.

Valla benim 2k monitöre ihtiyacım vardı,satıcı Amazon olunca aldım,baktık yorumlarda iyi,ama geri iptal eden arkadaş tedirgin etti beni,bende iptal etmeliyim?
Valla bende aldım. Öyle yazmışlar ki aldığıma pişman olacağım nerdeyse. :D 8 bit, 350 nit, HDMI 2.0, Dp 1.2 olması eksi özellikler ama bu fiyatta değer mi bilemedim.

2k çözünürlük, ips ekran ve satıcının amazon olduğu bir konuda şüphe duyanları anlamak çok güç.
Almayanlar çok pişman olur, ihtiyacı olanın alması gerekiyordu.

Arkadaşlar aldım. 2 gün olacak kullanıyorum. Bence on numara, 5 yıldız. Ölü piksel vs.'de çıkmadı. Renk kalitesi iyi geldi bana. Derinlik olarak vs. Bu fiyata böyle monitör yok zaten. Sorusu olanlar sorabilir. Çok ayrıntılı test yapmadım ama eksi bi özellik görmedim henüz.

Ben de aldım ve çok memnunum. Monitör zaten incelemelerde de fiyat performans olarak kendini kanıtlamış.

Parlaklık ve renk canlılığı beklentilerimin üzerinde çıktı açıkçası. Hafif bir ışık sızması var ama kesinlikle rahatsız edecek seviyede değildi benim üründe. Bir de Amazon rahatlığı olunca çok daha kafaya takmadım olası üretim hatalarını.

Arkadaşlar aldım. 2 gün olacak kullanıyorum. Bence on numara, 5 yıldız. Ölü piksel vs.'de çıkmadı. Renk kalitesi iyi geldi bana. Derinlik olarak vs. Bu fiyata böyle monitör yok zaten. Sorusu olanlar sorabilir. Çok ayrıntılı test yapmadım ama eksi bi özellik görmedim henüz.

Ben de aldım ve çok memnunum. Monitör zaten incelemelerde de fiyat performans olarak kendini kanıtlamış.

Parlaklık ve renk canlılığı beklentilerimin üzerinde çıktı açıkçası. Hafif bir ışık sızması var ama kesinlikle rahatsız edecek seviyede değildi benim üründe. Bir de Amazon rahatlığı olunca çok daha kafaya takmadım olası üretim hatalarını.

Teşekkürler yorumlarınız için ve hayırlı olsun. 🤙

Geri
Yukarı