Gigabyte G41M-combo ekran kartı tavsiyesi

2 GB DDR3 1333 MHz RAM

500 GB 7200 RPM harddisk

Gigabyte G41M-combo DDR3 LGA775 4 Çekirdek Anakart

PSU 280 Watt

İşlemci Intel Core 2 Duo E7400 2 çekirdek

Gördüğünüz gibi arkadaşlar sistemimde bir ekran kartı yok şimdi ben Gittigidiyor'da bir tane ekran kartı buldum.

Ekra kartı link:(HDMi) ASUS Nvidia GF210 1GB 128Bit Dx10 DDR3 Ekran Kartı (Yurtiçi Kargo Anlaşmalı 6.55TL) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Arkadaşlar ekran kartı bu dur sizce bu ekran kartı benim sistemime rahatlıkla uyar mı? Bir de oynadığım tek oyunda Minecraft Online bazende Counter-Strike Source sizce bu ekran kartı ihtiyaçlarımı karşılar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 GB DDR3 1333 MHz RAM

500 GB 7200 RPM harddisk

Gigabyte G41M-combo DDR3 LGA775 4 Çekirdek Anakart

PSU 280 Watt

İşlemci Intel Core 2 Duo E7400 2 çekirdek

Gördüğünüz gibi arkadaşlar sistemimde bir ekran kartı yok şimdi ben Gittigidiyor'da bir tane ekran kartı buldum.

Ekra kartı link:(HDMi) ASUS Nvidia GF210 1GB 128Bit Dx10 DDR3 Ekran Kartı (Yurtiçi Kargo Anlaşmalı 6.55TL) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Arkadaşlar ekran kartı bu dur sizce bu ekran kartı benim sistemime rahatlıkla uyar mı? Bir de oynadığım tek oyunda Minecraft Online bazende Counter-Strike Source sizce bu ekran kartı ihtiyaçlarımı karşılar mı?
Anakart üzerinden görüntü alın derim. O kart sadece ekrana görüntü verir ve video açar fazlasını yapacak gücü yok 😀

Uygun fiyata sıfır ya da 2. el R7 240 1GB bulmaya çalışın o işinizi görebilir. 5 kat kadar daha hızlı 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı