Gigabyte GA-G31M ES2L anakartı Xeon için modlama

Yunuscelik.16

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben yeni anakart aldım Gigabyte GA-G31M ES2L rev 2.0.
Xeon L5420 takmak istiyorum. İşlemciyi takmadan önce başka işlemci ile anakartı modlamam mı gerekiyor? Yoksa L5420'yi takıp o şekilde mi modlamam gerekiyor? Yani başka işlemci ile mi modlayacağız? Yoksa Xeon'u takıp mı modlayacağız? Teşekkürler. Cevaplarınızı beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normal şartlarda uyumlu bir işlemciyle modlu BIOS kurulması gerekiyor. Nadir de olsa BIOS kurulmadan açılabiliyor sistemler. Eski bir işlemci yoksa, almadan önce deneyin. Açılmaz ise, ucuz bir işlemci alırsınız.
Modlu BIOS: MEGA
Normal şartlarda uyumlu bir işlemciyle modlu BIOS kurulması gerekiyor. Nadir de olsa BIOS kurulmadan açılabiliyor sistemler. Eski bir işlemci yoksa, almadan önce deneyin. Açılmaz ise, ucuz bir işlemci alırsınız.

Çözüm
Şuan bende core2 duo E6600 var onunlamı anakartı modlayayım yoksa Xeon L5420 ile mi modlayayım teşekkürler...
Tamamdır. Sorunum çözüldü Core2Duo E6600 ile modladım anakartı taktım L5420 yi sorunsuz çalışıyor...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı