Gigabyte GT 630 fan sorunu

conqerror

Hectopat
Gigabyte GT 630 2 GB 128 Bit kart aldım çalışır haldeydi fakat fan temizliği yapınca söküp bayağı bayağı zorladım fana daha çalışmadı fakat görüntü veriyordu aradan bir ay sonra perpaya gidip bir esnafa minik bir fan taktırdım sadece fan eksikti bir tane uydurdu ayakları VS. eve gidip driverları kurdum sorunsuz çalışıyor ama oyuna girdikten bir dakika sonra kendini resetliyor bu fandan mıdır acaba yardımcı olursanız çok sevinirim taktığı fana 20 TL istedi bayağı minik ama çalışıyor kart oyuna giriyor kasma donma yok 1 dakika sonra kendini resetliyor dediğim gibi arkadan PSU on off yapınca açılıyor tekrar lütfen bir çaresi varsa veya elinde kullanmadığı kartı olan fanı satan bir arkadaş VS. kart satan olursa da olur 150-250 arası 1-2 GB bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı işlemlerden geçmiş yani tamir gibi benim tahminimce aldığın o ekran kartı yandı. bazı sitelerde uygun fiyatla yani 150 250 tl lik kaliteli ekran kartları bulabilrsin mesala aliexpress te felan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı