Gigabyte GTX 1660 Ti Endeks bilişim bakım yapar mı?

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm elimde Gigabyte GTX 1660 Ti ekran kartım var. Endeks bilişimden sorgulattığımda 2024 Temmuza kadar garantisi devam ediyor. Bu kartı bakım için nereye gönderebilirim? Endeks bilişim teknik desteği aradığımda bu işlem ücretsiz yapılıyor mu diye sordum. Onlar da servise gönderirseniz işlem yaparlar ancak fiyat ne olur bilmiyoruz dediler. Ücretli mi yapılıyor bu işlem? Ücretsizse kargo bana mı ait?

Dosya Ekleri

• IMG_20230123_102431.jpg
    IMG_20230123_102431.jpg
    334,7 KB · Görüntüleme: 33
[email protected] talebinizi bu adrese mail olarak atarsanız geri dönüş yaparlar. Ya da isterseniz +90 212 288 52 96 numaralı Gigabyte TR teknik servisini arayarakta istediklerinizi sorabilirsiniz.

[email protected] talebinizi bu adrese mail olarak atarsanız geri dönüş yaparlar. Ya da isterseniz +90 212 288 52 96 numaralı Gigabyte TR teknik servisini arayarakta istediklerinizi sorabilirsiniz.
Aradım konuştum. Endeks bilişim aracılığıyla servisi göndermeniz gerekmekte dendi. Pekala ben bu kartı şimdi nereye göndereceğim? Endeks Bilişime mi?
@GalaxySal450 @cante12

Son düzenleme:
Kendiniz yapın. Çok kolay.

Fiyatına göre rakipsiz bu macunu öneririm:
Garantisini bozmak istemiyorum. Ayrıca fan değişimide isteyeceğim. Termal Pad değişimide. Sökmesi kolayda toplaması sıkıntı biraz. RX 570'de bayağı uğraşmıştım toplamaya.

Garantisini bozmak istemiyorum. Ayrıca fan değişimide isteyeceğim. Termal Pad değişimide. Sökmesi kolayda toplaması sıkıntı biraz. RX 570'de bayağı uğraşmıştım toplamaya.

Fan değişimi gereksiz. Hiçbir işe yaramaz, sadece masraf olur.

Bakım sayılmaz hatta. Macun yenilemek, tozunu almak araba için yağ değişimi ise fan değişimi direkt değişen parça gibidir.

Termal ped değişimi de gereksiz. Çoğu zaman fabrikasyon olanlar kadar iyi olmuyor değişim sonrası.

Fan değişimi gereksiz. Hiçbir işe yaramaz, sadece masraf olur.

Bakım sayılmaz hatta. Macun yenilemek, tozunu almak araba için yağ değişimi ise fan değişimi direkt değişen parça gibidir.

Termal ped değişimi de gereksiz. Çoğu zaman fabrikasyon olanlar kadar iyi olmuyor değişim sonrası.
Elimdeki kart miningte kullanıldığı için padler ve macunun kurumasından dolayı değişim isteyeceğim. Garanti kapsamında bakımlar ücretsiz gerçekleşmiyor mu? Niye masraf dediniz?

Elimdeki kart miningte kullanıldığı için padler ve macunun kurumasından dolayı değişim isteyeceğim. Garanti kapsamında bakımlar ücretsiz gerçekleşmiyor mu? Niye masraf dediniz?

Garanti bakımları kapsamaz. Bir sorun çıkarsa onarımı kapsar.

Ek olarak masraf diye fanlara dedim. Fanlardan bozuk olan varsa garantiye girer. Yoksa girmez.
Sorun yoksa para alırlar, o da boşa harcanan para olur. Hiçbir fark yaratmaz.

Garanti bakımları kapsamaz. Bir sorun çıkarsa onarımı kapsar.

Ek olarak masraf diye fanlara dedim. Fanlardan bozuk olan varsa garantiye girer. Yoksa girmez.
Sorun yoksa para alırlar, o da boşa harcanan para olur. Hiçbir fark yaratmaz.
Daha demin GIGABYTE TR Teknik Servisiyle görüştüğümde, eğer ürünün garantisi devam ediyorsa, bakım işlemi ücretsizdir dediler. Ayrıca yapılmasını istediğiniz bakımları kargo paketinin üzerine not yapıştırarak gönderirseniz, o işlemleri yaparlar dediler.

Daha demin GIGABYTE TR Teknik Servisiyle görüştüğümde, eğer ürünün garantisi devam ediyorsa, bakım işlemi ücretsizdir dediler. Ayrıca yapılmasını istediğiniz bakımları kargo paketinin üzerine not yapıştırarak gönderirseniz, o işlemleri yaparlar dediler.

Endeks bilişime servis için gönderin paketinizin üstüne istediklerinizi yazın zaten direkt gigabyte servise yönlendirecekler onlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı