Gigabyte Radeon RX 5700 XT alınır mı?

Evet arkadaşlar önceden de burada Gigabyte RX 5700 XT ile ilgili konular açılmıştı ama geçen seneden kalma sorular olduğu için bir daha açmak istedim sinerjinin sitesinde gayet uygun fiyata buldum diğer modeller yani Sapphire, XFX vs. modelleri pahalı ve stok da yoklardı bu modeli düşündüm bir de bayağı bir sorun varmış bu kart ile ilgili o sorunlar düzeltildi mi? Sorularım bu kadar değerli cevaplarınızı bekliyorum.

5700 XT almak ve sağlam çıkması şans işi. Ama güç kaynağını en az 700W Gold sertifikalı ve 4 PCI-E girişli al.

4 PCI-e girişli PSU örnek verir misin? Yarın PSU siparişi vereceğim değerlendireyim.

Bakın biz bunu alıyoruz. Çok memnunuz. 4/4'lük gidiyor şu anda hem de uygun diğer kaliteli PSU modellerine göre fiyatı.

Bakın biz bunu alıyoruz. Çok memnunuz. 4/4'lük gidiyor şu anda hem de uygun diğer kaliteli PSU modellerine göre fiyatı.

Bu kayıtlı söylemiştin bana değerlendirmeye alındı .

akakçe , teknobiyotik bunlar güvenilir site mi daha önce alışveriş yapmadım.

1600593000375.png

Sence PİN girişli PSU almanın artısı olur mu ?

Son düzenleme:
Bu kayıtlı söylemiştin bana değerlendirmeye alındı.

Akakçe, Teknobiyotik bunlar güvenilir site mi daha önce alışveriş yapmadım.

Eki Görüntüle 674526
Sence pin girişli PSU almanın artısı olur mu?

Yok modüler olup olmaması değil önerilen tipte minimum 750W High Power Gold ayarında olsun. Baktığınız TX850M modeli güzeldir. (2. el alırsanız dikkat edin garantisi olsun yeni az kullanılmış olsun, bozuk olmasın)

Arkadaşlar güç kaynağım 700 watt fsp depped hydro serisi 80+ bronz sertifika.
Birde tam olarak anlamadım aldım deyip güzel diyenler var birde alınmaz diyenler var ne yapacağımı şaşırdım

Arkadaşlar güç kaynağım 700 Watt FSP depped Hydro serisi 80+ bronz sertifika.
Bir de tam olarak anlamadım aldım deyip güzel diyenler var bir de alınmaz diyenler var ne yapacağımı şaşırdım.

Uygun düştüyse 2500-2900TL arası alınır. 3000 ve üstünde alınmaz yeni kart beklenir.

Sende ki PSU bu Gigabyte gibi olanları yani 8+6 pin güç destekli olanları %70 falan kurtarır. Ama 2 ayrı kanaldan ayrı ayrı besleyeceksin ekran kartının üzerinde ki güç soketlerini.

O şekilde deneyin reset/siyah ekran falan atarsa hediyesi 750W Gold olabilir. Bunu bilerek alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı