Gigabyte Radeon RX 5700 XT alınır mı?

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
İyi forumlar. Yakın zamanda hazır sistem toplayacagım. INNO3D RTX 2060 veya Gigabyte RX 5700 XT var özelleştirme seçeneklerinde.
RX 5700 XT performans olarak gayet iyi onu almak istiyorum ama bazı forumlarda ve reddit'de kötü yorumlar okudum ısı boruları gibi şeyler hakkında ama o yorumlar belki ürün ilk çıktıgında yapıldıysa şimdiye problem düzelmiştir. Yani sizce bu ekran kartını alınır mı? Almamalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performansta bir numara deniyor fakat ben olsam Nitro+ alırım yine de.
Yazılım konusunda ise 20.1.1 güncellemesi ile neredeyse hiç bir sorun kalmadı.

AMD fanları gelmeden söyleyeyim RX5700XT driverleri sorunlu kardeşim ama ileride düzeltebilirler sana kalmış seçim ben RTX 2070 Super kullandım.

Bu kartı almayı planlıyor isen yardımı olması için söyleyeceğim cevap, Gigabyte tercih etmelisin Asus vs yerine, en azından bu seriyi alırken. Fakat diğer kart önerilerini arkadaşlar vermiş. Hayırlı olsun.

Bu sisteme özelleştirip alıcam alırsam Nitro + alma şansım yok yani.

Aralarında 400 TL var tabi ki bütçeni ne kadar sen daha iyi biliyorsun fakat zorlama şansın varsa zorla derim. RTX 2080S düzeylerine çıkabilen bir karttan bahsediyoruz ve soğutması en iyi olanı almak faydalı olacaktır.
AMD fanları gelmeden söyleyeyim RX5700XT driverleri sorunlu kardeşim ama ileride düzeltebilirler sana kalmış seçim ben RTX 2070 Super kullandım.

Çoğu düzeltildi be dostum gömmeyin artık kartı :p

Monitör ve klavye de alıcam Nitro alırsam bütçemi aşıyor RTX 2060 yada Gigabayte almam lazım.
Gigabayte'nin sogutması nasıldır?
Pek yorumunu göremedim bide sogutması iyi olsa da sürekli driver olarak sorun yaşıyacaksam hiç gerek yok.

Monitör ve klavye de alıcam Nitro alırsam bütçemi aşıyor RTX 2060 yada Gigabayte almam lazım.
Gigabayte'nin sogutması nasıldır?
Pek yorumunu göremedim bide sogutması iyi olsa da sürekli driver olarak sorun yaşıyacaksam hiç gerek yok.
Isı borusu sayısına bağlı. Yanlış hatırlamıyorsam Nitro+'da 5 tane idi. Gigabyte'de kaç tane ona bak.
4 adet bakır ısı borusu varmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı