Gigabyte RGB Fusion Ekran Kartını Görmüyor

Arkadaşlar merhaba, Gigabyte RX580 GAMING 8 GB model ekran kartı kullanmaktayım. Ekran kartı üzerindeki RGB bölümün kontrolünü sağlamak istediğimde, RGB Fusion programı şu şekilde kalmaktadır. Nedenini bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Eki Görüntüle 445917

Hocam ben yeni Gigabyte Aorus 3060 Ti aldım ama RGB ve LCD ekranı yönetemiyorum, RGB Fusion ekran kartını görmüyor. Bir çözüm bulduysanız yazar mısınız rica etsem

Hocam ben yeni Gigabyte Aorus 3060 Ti aldım ama RGB ve LCD ekranı yönetemiyorum, RGB Fusion ekran kartını görmüyor. Bir çözüm bulduysanız yazar mısınız rica etsem
Merhaba, eski sürümü kullandığımdan beri herhangi bir sorun yaşamamaktayım. Eski sürümü zar zor buldum. Gigabyte internet sitesinden eski sürümlere ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Kolay gesin.

Merhaba, eski sürümü kullandığımdan beri herhangi bir sorun yaşamamaktayım. Eski sürümü zar zor buldum. Gigabyte internet sitesinden eski sürümlere ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Kolay gesin.

Teşekkürler. Bazen RGB Fusion calisiyor bazen de calismiyor bir daha Gigabyte zor alirim herhalde bu yazilim sorunu aylardir devam ediyormus arastirdigim yabanci forumlara gore. Gigabyte Türkiye yetkili servisini aradim adamlar ortalikta ekran karti olmadigi için hemen gonderin arizali ise para iadesini alirsiniz dedi. Adamlarin derdi ortalikta ekran karti olmadigi için urunu benden almak ben uygun fiyata almistim simdi fiyatlari ucuk. Yani anliyacaginiz bu zihniyette buyuk bir firma olamaz insan der ki yazilimsal sorun var bu guncelleme ile deneyin, adam direk arizali sizinki gonderin para iadesi yapalim dedi. Firsatcilik pesinde kosuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı