Gigabyte RTX 2060 OC Pro soğutması nasıldır?

Yukarida belirttiğim gibi aşağıda paylaştığım Gigabyte'in uzun süreli kullanımda soğutması yeterli olur mu sizce? 3 -4 saatte ne kadara cikar? Kullanan var mı aranızda?

Yukarida belirttiğim gibi aşağıda paylaştığım Gigabyte'in uzun süreli kullanımda soğutması yeterli olur mu sizce? 3 -4 saatte ne kadara cikar? Kullanan var mı aranızda?

Soğutması gayet iyi ve yeterli ancak görüntü anlamında fazla bir şey beklemeyin.

Soğutması gayet iyi ve yeterli ancak görüntü anlamında fazla bir şey beklemeyin.
Nasıl yani kardeşim ? Toplama yapacağım yakın zamanda başta msi 1660ti gam x serisini almayi düşünüyordum vatandan , baktım ki bunla onun arasında fazla birşey yok bunu alim dedim. 2400 TL'ye kadr önerin varmı ekran kartında

Nasıl yani kardeşim ? Toplama yapacağım yakın zamanda başta msi 1660ti gam x serisini almayi düşünüyordum vatandan , baktım ki bunla onun arasında fazla birşey yok bunu alim dedim. 2400 TL'ye kadr önerin varmı ekran kartında
Görüntüden kastı üzerinde bir tane led var oda Gigabyte yazısı başka birşey yok simsiyah bir kart yani. En azından arkada backplate var. Bende bu modelin 2070 SUPER ini aldım bugün takacam nasipse bakalım. Windforce lar hariç alınabilir Gigabyte modelleri. Gaming OC ler başarılı zaten technopatta incelemesi de vardı 2070 SUPER in senin almak istediğinde aynısı soğutma olarak. Aorus Gigabyte'ın top seviye ekran kartı soğutma ve görsellik olarak şimdiye kadar gördüğüm en şık dış görünüme sahip kart. Paraya kıyıp alacaksın aslında.

Görüntüden kastı üzerinde bir tane LED var oda Gigabyte yazısı başka bir şey yok simsiyah bir kart yani. En azından arkada backplate var. Bende bu modelin 2070 Super'ini aldım bugün takacağım nasipse bakalım. Windforce'lar hariç alınabilir Gigabyte modelleri. Gaming OC'ler başarılı zaten Technopat'ta incelemesi de vardı 2070 Super'in senin almak istediğinde aynısı soğutma olarak. Aorus Gigabyte'ın top seviye ekran kartı soğutma ve görsellik olarak şimdiye kadar gördüğüm en şık dış görünüme sahip kart. Paraya kıyıp alacaksın aslında.

Olsa alacağız da yok maalesef :) 2060 uzun süreli kullaniimda iyi mi bu kart_ veya baksa önerin var mıdır? En fazla 2800 TL olacak Vatan'dan KDV'yle 2400 alacağım çünkü :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Olsa alacağız da yok maalesef :) 2060 uzun süreli kullaniimda iyi mi bu kart_ veya baksa önerin var mıdır? En fazla 2800 TL olacak Vatan'dan KDV'yle 2400 alacağım çünkü :)
Valla marka çeşidi azdı ilk zamanlar ben o yüzden bunu aldım şuan da hemen hemen her model var gibi. Ben technopatın videolarında izleyip öyle almıştım görsele çok önem vermediğim için. Zaten ekran kartı dik durmadıkdan sonra görselin bir önemi kalmıyor daha önceki kartım ROG Strix idi full RGB ama kafanı çevirip dönüp bakmıyorsun bile. Bence ideal fiyat olarakta orta sınıf fiyatlara sahip gibi. Ama araştır yine bir testte Palit RTX 2070 SUPER Gamerock'ın benim kartımdan daha iyi olduğunuda gördüm. Yani özünde hepsinin kalbi aynı. Sen fiyat skalana göre kartları bir değerlendir illaki Vatan'dan alacaksın aldığım kadarı ile sonra bu kartların kendi aralarında kıyaslama yada tekli test videolarını izle sıcaklık değerleri falan ordan alırsın. Biz de testlerin yalancısıyız yani enteresan bir şekilde Palit Gamerock olan 1-2 FPS fazla veriyordu izlediğim testte benim kartımdan ama daha sıcak çalışıyor muydu ona bakmadım. Vatanda olan modelleri fiyatı ile tek tek yazarak anket açabilirsin ona göre de karar verebilirsin.

Vallahi marka çeşidi azdı ilk zamanlar ben o yüzden bunu aldım şu an da hemen hemen her model var gibi. Ben Technopat'ın videolarında izleyip öyle almıştım görsele çok önem vermediğim için. Zaten ekran kartı dik durmadıktan sonra görselin bir önemi kalmıyor daha önceki kartım ROG STRIX idi Full RGB ama kafanı çevirip dönüp bakmıyorsun bile. Bence ideal fiyat olarak da orta sınıf fiyatlara sahip gibi. Ama araştır yine bir testte Palit RTX 2070 Super GameRock'ın benim kartımdan daha iyi olduğunuda gördüm. Yani özünde hepsinin kalbi aynı. Sen fiyat skalana göre kartları bir değerlendir illaki Vatan'dan alacaksın aldığım kadarı ile sonra bu kartların kendi aralarında kıyaslama ya da tekli test videolarını izle sıcaklık değerleri falan oradan alırsın. Biz de testlerin yalancısıyız yani enteresan bir şekilde Palit GameRock olan 1-2 FPS fazla veriyordu izlediğim testte benim kartımdan ama daha sıcak çalışıyor muydu ona bakmadım. Vatan da olan modelleri fiyatı ile tek tek yazarak anket açabilirsin ona göre de karar verebilirsin.

Anladım kardeşim eyvallah şu an için RTX serisinden alabileceğim bu giga 3 fanliyla, Zotac AMP edit mevcut. Gigabyte içime daha çok siniyor 3 fanli olduğu icin, size sorum uzun vadeli kullanımda( 2-3-4)saat sıcaklığını kontrol ettinizmi hiç kaç dereceyi görüyor soğutmasi stabil kalıyor mu? Apex Legend PUBG vs ağır oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım kardeşim eyvallah şu an için RTX serisinden alabileceğim bu giga 3 fanliyla, Zotac AMP edit mevcut. Gigabyte içime daha çok siniyor 3 fanli olduğu icin, size sorum uzun vadeli kullanımda( 2-3-4)saat sıcaklığını kontrol ettinizmi hiç kaç dereceyi görüyor soğutmasi stabil kalıyor mu? Apex Legend PUBG vs ağır oyunlarda.
Kalır kalır henüz takıp deneyemedim ama. Zaten soğutma bloğu bununla aynı 2060 da olsa 2070 de olsa sitesinden baktığımda aynı gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı