Gigabyte GTX 660 OC Aldım

Selam technopat forum sakinleri,

Forum`da bir konu ile ilgili olarak sizlerin fikirlerini aldim. Buradan bakabilirsiniz. Orada söylediğim parçaları ( Corsair 300r 600 watt kasa, ( 2x4 ) 1600 mhz 8 gb ram ) aldım. Ekran kartını bütçe sorunu olduğu için ertelemiştim. Bugün abim bir süpriz yapıp bana ekran kartı satın almıs. Yerimde duramıyorum çok mutluyum. :)

Oyun incelemelerini en kısa zamanda yapacağım. Kasaya montaj yapmadan önce sizlerle paylaşmak istedim. Bu konu altinda incelemeler yapacağım.

Resimleri inceleyebilirsiniz ;

Klkr9J.jpg

eoA8rb.jpg

w1YDdN.jpg

KnAmEM.jpg

xBZ6vL.jpg

xBZ6rL.jpg

Selamlar, oyunlar yüklendikce testler devam edecek. Elimde bulunan oyun testleri ile sizlere ufak bir sunum.

Oyun testleri 1920x1080 tüm ayarlar aktif ( ultra + ) olarak test edildi.

Counter Strike Source ;

wLpZAj.png

Battelfield Bad Company 2

ekjGvW.png

Battlefield 3

K4Lv9G.png

- - - Güncellendi - - -

Selamlar, yeni oyun test listeye eklendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar technopat forum sakinleri, sizlere GTX 660 gibi bir kart ile Crysis 3`ü hangi ayarlarda mükemmel bir biçimde oynayablieceğimizi test ettim. Ortalama olarak en düşük 45 fps normal olarak 55 ile 65 fps civarı sorunsuz bir şekilde oynadım ve bitirdim.

Ayarlar ile ilgili ekran görüntüsü,

KPB766.png

ep95oJ.png

Herkese iyi akşamlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı