GIGABYTE RTX 3060 Ti EAGLE OC alınır mı?

İmkanınız varsa başka modellere bakın Eagle en alt modeli, soğutma konusunda üzmez yine ama ben hiç sevmiyorum Aorus modeli bile kaliteli gelmiyor bana.

1630056224477.png

Termal olarak yeterli değil , OC versiyonu normaline göre yukarıda değerlendirilmiş ama yine de yeterli olmayabilir.

Mecbur kalmadıkça ve çok ucuz olmadıkça Gigabyte almanızı önermem.
İmkanınız varsa başka modellere bakın Eagle en alt modeli, soğutma konusunda üzmez yine ama ben hiç sevmiyorum Aorus modeli bile kaliteli gelmiyor bana.
Hazır sistem almayı düşünüyorum. Fiyatı 13.000 TL'ye geliyor. İşlemci Ryzen 5 5600X olduğu için yanına sıvı soğutma da almayı düşünüyorum fiyat 14.000 TL'ye kadar çıkıyor. Mecburen bu ekran kartını alacağım veya sistemlerin fiyatının düşmesi için biraz daha bekleyeceğim.

bence dolar kurunu ve ekonomistlerin dolar yorumlarını takip edin, piyasa hala eski halinde olmasa bile dolar da 8.50 civarında 2 buçuk aydır baskılanıyor, yakında yeni bir noktaya çıkabilir, bu da anında fiyatlara yansır. Tavsiyem hazır sistem kampanyalarını takip edin. Stoklarla sınırlı güzel kampanyalar oluyor , gerçekten de güzel kartlarla güzel sistemler bulunabiliyor. İncehesap gibi ekran kartı koyup diğer bileşenleri kötü olan sistemler yerine itopya,sinerji,gaminggen , belki qp (biraz daha pahalı oluyor) . Takip edin derim. İncehesapta da güzel olabilir ama ekran kartı koyup fiyat düşürücem diye herşeyden kısıyorlar.

Hazır sistem almayı düşünüyorum. Fiyatı 13.000 TL'ye geliyor. İşlemci Ryzen 5 5600X olduğu için yanına sıvı soğutma da almayı düşünüyorum fiyat 14.000 TL'ye kadar çıkıyor. Mecburen bu ekran kartını alacağım veya sistemlerin fiyatının düşmesi için biraz daha bekleyeceğim.
Bence bu tarz kampanyaları kontrol edin sık sık. Dediğiniz sistem sanırım sinerji'nin sitemi. İlk olarak 10bin TL'den çıkmıştı ve daha sonra kart değişti ve fiyatı da 11.5'a çıktı. Yeni bir sistem denk getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı