Elektronik Gigabyte RTX4060 eagle indirimde

Geshtoppen

Picopat
Daha fazla  
Her şeyi erteleye erteleye elimde patlıyor. Önce asus'un 10 bin liralık modelini kaçırdım geciktire geciktire. Şimdi de bu suratına bakmadığım model 13 k olmuş. Abi bugün yarından daha ucuz net. Neye ihtiyaç varsa anında almak lazım.

Her şeyi erteleye erteleye elimde patlıyor. Önce ASUS'un 10 bin liralık modelini kaçırdım geciktire geciktire. Şimdi de bu suratına bakmadığım model 13 k olmuş. Abi bugün yarından daha ucuz net. Neye ihtiyaç varsa anında almak lazım.

Ne yazık ki öyle hocam yine böyle indirim bulursam buraya atarım umarım yakalarsınız.

8K iken sistemi toplamıştım :D

Bende 8kya aldım 2 ay once😄

Her şeyi erteleye erteleye elimde patlıyor. Önce ASUS'un 10 bin liralık modelini kaçırdım geciktire geciktire. Şimdi de bu suratına bakmadığım model 13 k olmuş. Abi bugün yarından daha ucuz net. Neye ihtiyaç varsa anında almak lazım.

Ürün hala 10k şu an haberin olsun.

Ya sence ASUS modelini Trendyol'dan 10.500'e mi alayım yoksa Gigabyte modelini 10.800'e mi? ASUS ve Gigabyte arasında fark mı? Bence Gigabyte daha güzel.

Bende şu an Gigabyte var sogutmasını aşırı begendim 2 fanlı olmasına ragmen bu kart 3 fanlı bir tık daha iyi sogutması Gigabyte'dan memnunum.

Ya sence ASUS modelini Trendyol'dan 10.500'e mi alayım yoksa Gigabyte modelini 10.800'e mi? ASUS ve Gigabyte arasında fark mı? Bence Gigabyte daha güzel.

Dediğin ekran kartına baktım Dual ekran kartıymıs bence Gigabyte daha mantıklı geldi.

maxımun kredi kartı olanlar 1000 tl iade 100de maxımun puan alıyor taksitli alışverişte o şekilde baya uyguna geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı