Satılık Gigabyte RX580 Aorus 8G

Farkettiyseniz mining için RX470 tercih ediliyor. Nedenini tam olarak bilemiyorum o yüzden peynir ekmek gibi gidiyor o model.
Ben bi kendi şartlarım ile satmayı deneyeyim o halde :) Oyuncu adamız biz FPS'e bakarız yahu :)

Yahu şu fatura işini nasıl halledeceğiz adama ne diyebilirim ki? Personel indirimi ile almıştım gerçi, o zaman dolar düşüktü. :D
Ahahaha :D 750TL'e alınan ürünü 1200TL'e satmak gerçekten çok iyi, fakat bence birşeyler uydurmana gerek yok alacak adam zaten farkındadır bilerek alıyordur

Ben bi kendi şartlarım ile satmayı deneyeyim o halde :) Oyuncu adamız biz FPS'e bakarız yahu :)

Ahahaha :D 750TL'e alınan ürünü 1200TL'e satmak gerçekten çok iyi, fakat bence birşeyler uydurmana gerek yok alacak adam zaten farkındadır bilerek alıyordur
Ben 434 TL 'ye aldım. RX 570'i 1150 ye sattım ona ne demeli[emoji23] Birde şu mining nedir biri açıklayabilir mi? Ne işe yarar?

Tam bilgim yok ama internet üzerinden sanal para kazanıyorsun, yani kartlar kazı yapıyor. :D

Teşekkür ederim. Ancak hala tam anlamıyla anlamış değilim. Belli sitelere güçlü ekran kartı ile mi giriliyor aklımda kalan tek şey bu :D . Madem güçlü ekran kartı istiyorlar GTX 1080 Ti'den yüksek güçte kart mı var? Neden RX 570 RX 580 kullanılıyor. Neyse hocam neyse bu işler bizi aşar :D . Kart sattığıma şu an çok üzüldüm. Eğer gerçekten söylenildiği gibi ise haziran ayı içerisinde RX 500 serisi stoklara gelecekse(Nanokatalog geleceğini söyledi ancak tarih vermedi.) iyi ki satmışım 50 daha koyar 1200 TL'ye RX 580 alırım. Sizin fikriniz nedir stoklara gelecek mi?

Gelir gelir, AMD zaten kargo üzerinde çalışıyor. Onlar da haberdar madenciler yüzünden oyuncuların madur olduğundan. Ben takipteyim zaten.

Gelir gelir, AMD zaten kargo üzerinde çalışıyor. Onlar da haberdar madenciler yüzünden oyuncuların madur olduğundan. Ben takipteyim zaten.
Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim. Kullanıcı adım 2 a ile baahtsizbedevi basit zaten :D . Olursa gelişmelerde bir etiketinizi alırım :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı