Gigabyte SSD yazma hızı düşük

fakedesinger

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Fake Japanese
Merhaba dostlar, Gigabyte 256 GB SSD sahibiyim. Diski yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve aldığım gün test etmemiştim. O zamandan bu zamana sıkıntısız kullanıyorum ama son zamanlarda yavaşlamalar hissetmeye başladım. Test sonuçlarını aşağıda görüyorsunuz, yazma hızım 100 MB/s civarlarında ve bu değerler düşük. Sorun nerede olabilir? Keşke ilk aldığımda değerlere baksaydım.

1632047213217.png

1632047331528.png

1632047500096.png

Her SSD programlara farkli tepki veriyor.
Mesela CrystalDiskMark düşük vermiş.
As SSD iyi vermiş.
Bu testleri yaparken arkadaki her şeyi kapatıp yapin ayrica SSD tamamen dolu mu?

Merhaba dostlar, Gigabyte 256 GB SSD sahibiyim. Diski yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve aldığım gün test etmemiştim. O zamandan bu zamana sıkıntısız kullanıyorum ama son zamanlarda yavaşlamalar hissetmeye başladım. Test sonuçlarını aşağıda görüyorsunuz, yazma hızım 100 MB/s civarlarında ve bu değerler düşük. Sorun nerede olabilir? Keşke ilk aldığımda değerlere baksaydım.

Diski doldurduğunuz için yazma hızı düşmüş sanırım 3 aydır kullanıyorsunuz.

Bu testleri yaparken arkadaki her şeyi kapatıp yapın ayrıca SSD tamamen dolu mu?
Testleri yaparken arkadaki her şeyi kapattığıma eminim ve SSD'in 200 GB boş alanı var.
Diski doldurduğunuz için yazma hızı düşmüş sanırım 3 aydır kullanıyorsunuz.
SSD'nin yanında HDD'de kullanıyorum. SSD'ye herhangi bir şey depolamıyorum, sadece Google Chrome ve bir takım programlar var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı