Gigabyte vs Gainward

Bütçe
19.000
Gainward marka aynı ekran kartını kullanıyorum gayet memnunum o fiyat farkı kesinlikle verilmez ısınmıyor ve herhangi bir problem yaşamadım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam üstte bir hazır sistem linki attım onu almaya karar kıldım sizce o hazır sistem alınır mı?

O fiyat farkına değmez. Ayrıca 3060 önermiyorum, o paraya 6700 XT var.

Hocam AMD kartlarda yaşadığım sorunlardan bıktım NVIDIA tercih ediyorum artık anlayışın için teşekkür ederim.

Hocam üstte bir hazır sistem linki attım onu almaya karar kıldım sizce o hazır sistem alınır mı?

Hocam AMD kartlarda yaşadığım sorunlardan bıktım NVIDIA tercih ediyorum artık anlayışın için teşekkür ederim.

Alınır ama ben arkadaşın dediği gibi 6700 XT alma yönündeyim AMD eski sorunlarının çoğunu çözdü bu kartlarda artık problem yaşıyacağınızı zannetmiyorum. Zotac ekran kartı olarak ise çoğu insan tavsiye etmiyor ama ben iyi olduğunu düşünüyorum alınır.

Aklıma takılmışken sorayım dedim ilk mesajımda paylaştığım fotoğrafta Gigabyte H610 h DDR4 anakart kullanmıştım ve bu anakartta TPM var mı yani Windows 11 çalıştırabilir mi?

Geri
Yukarı