Çözüldü Gigafiber geldi yazıyor fakat altyapı sorgulamada gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tatsuhiro Satou

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Fiber diye geldiler taktılar bir şey. Sonra kutunun üstünde "Fiber olan binadasınız" falan yazıyordu. Fakat sitedeki internet altyapı sorgulamasında hala 84 Mbps yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fiber diye geldiler taktılar bir şey. Sonra kutunun üstünde "Fiber olan binadasınız" falan yazıyordu. Fakat sitedeki internet altyapı sorgulamasında hala 84 Mbps yazıyor.
Merhaba, kablolama ve kutulama süreci sonrası aktivasyon verilmektedir. Mahalle genelinde çalışma yapıldığı için ara ara sorgu sayfasından kontrol etmenizi rica ederim.
Teşekkürler bir de başka bir bina için takılmış olma ihtimal var mıdır yani bizde altyapi yok normalde karşımızda apartmanlarda var onlar için çekilip bize takılmış olabilir mi ?
Aktivasyon tamamlanmadıysa henüz GigaFiber göremezsiniz. Bütün mahallede kutulama süreci tamamlandıktan sonra aktivsyon verilecektir.

Müşterisi değilim söz konusu firmanın, müşteri hizmetleri ilgili midir değil midir bilemem. Adamları aramak dışında oturup beklemek mi önereceğiniz çözüm?

Ayrıca Ankara'ya fiber altyapı getirip, Çankaya'yı planlara bile almamak nasıl bir iştir onu da anlayamıyorum gerçekten.
Yahu adamların müşteri hizmetleri yok diyorum siz aramaktan başka çare var mı diyorsunuz. Yok yok adamların direkt çağrı merkezleri yok arayabileceğin.

Yahu adamların müşteri hizmetleri yok diyorum siz aramaktan başka çare var mı diyorsunuz. Yok yok adamların direkt çağrı merkezleri yok arayabileceğin.

TurkNet hızlı işlem hattı:​

0(850) 288 80 80 — Şebeke içi ücretsiz

TurkNet satış ve başvuru takip hattı:​

0(850) 288 80 81

TurkNet çağrı merkezi:​

0(212) 703 43 71

TurkNet Fiber satış ve başvuru takip hattı:​

0(850) 288 80 16

TurkNet Fiber müşteri destek hattı:​

0(850) 288 10 10 — Şebeke içi ücretsiz

Elin şirketinin reklamını yaptırıyorsunuz insana. Bunlar ne numarası, arayınca açmıyorlar mı olay nedir? Bir şirketin müşteri hizmetleri numarası olmaması imkansız. Kaldı ki dediğim gibi internette benzer sorunlardan bahsedenler hep "Aradık başvurduk, aradık arıza kaydı oluşturduk" vs yazmış, ben de o yüzden onu önerdim.

0(850) 288 80 81

0(212) 703 43 71

0(850) 288 80 16

Bunlar ne numarası? Bir şirketin müşteri hizmetleri numarası olmaması imkansız. Kaldı ki dediğim gibi internette benzer sorunlardan bahsedenler hep "Aradık başvurduk, aradık arıza kaydı oluşturduk" vs yazmış, ben de o yüzden onu önerdim.

Sen yanlış biliyorsun hocam bu numaralar LENS. Espri bir yana galiba arkadaş müşteri hizmetleri var ama bir işe yaramaz anlamında söylemek istemiş galiba.

0(850) 288 80 81

0(212) 703 43 71

0(850) 288 80 16

Elin şirketinin reklamını yaptırıyorsunuz insana. Bunlar ne numarası, arayınca açmıyorlar mı olay nedir? Bir şirketin müşteri hizmetleri numarası olmaması imkansız. Kaldı ki dediğim gibi internette benzer sorunlardan bahsedenler hep "Aradık başvurduk, aradık arıza kaydı oluşturduk" vs yazmış, ben de o yüzden onu önerdim.
Bu numaraların hepsini arayın tek tek başvuru hattı dışında hiçbirinin telefonu açmayacağına yemin ederim.

Geri
Yukarı