GigaFiber için kaç başvuru olmalı?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Binamizda TT altyapisi var, TurkNet GigaFiber altyapisi istiyoruz. Binamizda 40 daire var, her birimiz veya 30 kisi falan başvursa GigaFiber cekilir mi? Belki ise yarar mi bilmiyorum ama saha dolabi uzakligimiz 0mt gozukuyor, binada internet kutusu var. Ek olarak, fiyatlandirma nasıl olur? Teşekkürler.

@500498

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Binamizda TT altyapisi var, TurkNet GigaFiber altyapisi istiyoruz. Binamizda 40 daire var, her birimiz veya 30 kisi falan başvursa GigaFiber cekilir mi? Belki ise yarar mi bilmiyorum ama saha dolabi uzakligimiz 0mt gozukuyor, binada internet kutusu var. Ek olarak, fiyatlandirma nasıl olur? Teşekkürler.

@500498
Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Şu an için gigafiber paketimizde kampanya bulunuyor. İlk 6 ay paket ücreti 199.90 TL' dir.

Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Şu an için gigafiber paketimizde kampanya bulunuyor. İlk 6 ay paket ücreti 199.90 TL' dir.
Merhaba Aysegul hanim, yanıtınız icin teşekkür ederim öncelikle. Simdi soyle, mahalleye gerek yok sadece kendi binamiza cektiremez miyiz? Talepten kastiniz ort. ne kadar bi talep acaba?

Merhaba Aysegul hanim, yanıtınız icin teşekkür ederim öncelikle. Simdi soyle, mahalleye gerek yok sadece kendi binamiza cektiremez miyiz? Talepten kastiniz ort. ne kadar bi talep acaba?
Maalesef tek bir bina olarak işlem yapılmıyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Siz de GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan talebinizi iletebilirsiniz. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır 🌸

Şu an için GigaFiber paketimizde kampanya bulunuyor. İlk 6 ay paket ücreti 199.90 TL'dir.

Sonraki Aylar'ın ücreti nedir acaba?

6 senedir türknet kullanıyordum. Gigafibere başvuruda bulunduk kimse dönüş yapmadı. Aynı mevcudiyet ile ttnete basvurduk. 2 ay içinde 1000 megabit fiber geldi bende ona geçtim. Pek umutlu olmayın derim. Yaşadığım şehir Ankara Pursaklar .

Geri
Yukarı