Giriş seviye sisteme 5 GB altı öneri oyunlar

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Sistemime göre güzel bir oyun önerebilir misiniz? Minecraft, PUBG Lite, Zula, CS:GO, League of Legends, ETS 2 harici güzel bir oyun bekliyorum. Mümkünse GTA veya Max Payne serisi olmasın.

Sistem özellikleri:
  • İşlemci: i3-6006U
  • Ekran Kartı: AMD Radeon (Dahili: İntel HD Graphics 520) 530
  • RAM: 4GB 2133MHz
  • Lenovo V310 15ISK

Son düzenleyen: Moderatör:
Half-Life 2. 2004'de çıktı ve o zamana göre grafikleri müthiş. Güzel bir hikayesi var. Hikayeyi baştan alalım derseniz Half-Life 1 alın.

Half-Life 2. 2004'de çıktı ve o zamana göre grafikleri müthiş. Güzel bir hikayesi var. Hikayeyi baştan alalım derseniz Half-Life 1 alın.
Deneyecegim
Mafia 2, Trine 1-2, Serious Sam 2
mafia 2 oynamistim oburlerinin gameplaylarine bakacagim.
Mafia 2, Trine 1-2, Serious Sam 2
Trine ve serius sam ilgimi cekmedi ama yine de tesekkurler
Half life guzel ama cok isinamadim izledim de ama yinede cok tesekkurler

Son düzenleme:
  • Half Life serisi
  • Portal serisi
  • Don't Starve Together
  • Papers, Please
  • Age of Civilization 2
  • Amnesia serisi
  • Just Cause
  • Orwell
  • Prison Architect
  • Undertale
  • Starbound
  • Stardew Valley
  • Age of Empires serisi
  • Ravenfield
  • This War of Mine
  • ZUP serisi (ciddiyim)
  • TrackMania serisi
  • Hacknet
AMD Radeon 530 ne kadar güçlü bilmediğim için yüksek kartlar istemeyen oyunlar yazdım. Diyosanız bu kadar da değil hocam vur dedik öldürdün, biraz daha yükseltebilirim Alan Wake, Homefront, Assassin's Creed gibi.

• Half Life serisi
  • Portal serisi
  • Don't Starve Together
  • Papers, Please
  • Age of Civilization 2
  • Amnesia serisi
  • Just Cause
  • Orwell
  • Prison Architect
  • Undertale
  • Starbound
  • Stardew Valley
  • Age of Empires serisi
  • Ravenfield
  • This War of Mine
  • ZUP serisi (ciddiyim)
  • TrackMania serisi
  • Hacknet
AMD Radeon 530 ne kadar güçlü bilmediğim için yüksek kartlar istemeyen oyunlar yazdım. Diyosanız bu kadar da değil hocam vur dedik öldürdün, biraz daha yükseltebilirim Alan Wake, Homefront, Assassin's Creed gibi.
Zup gercekten ciddi gelmiyor :D AoC 2 yi mobilde oynuyordum, truck mafia sevmiyorum zamaninda izlemistim. Ravenfield uzun sure oynayinca sıkıyor onuda oynamistim, age of empires isinamadim, prison architect efsane ama biraz sapiklik var. Half life i yazmistim isinamadim diye portal icinde gecerli ama oburlerini deneyecegim cok tesekkurler

Test Drive unlimited 1 - 2
Açık dünya yarış oyunu tatmin edici araç seçeneği o zaman göre güzel sürüş mekanikleri ve grafikleri var bence tavsiye ederim.

Sistemime göre güzel bir oyun önerebilir misiniz? Minecraft, PUBG Lite, Zula, CS:GO, League of Legends, ETS 2 harici güzel bir oyun bekliyorum. Mümkünse GTA veya maksimum payne serisi olmasın.

Sistem özellikleri:
  • Işlemci: i3-6006U.
  • Ekran kartı: AMD Radeon (dahili: Intel HD Graphics 520) 530.
  • RAM: 4 GB 2133MHz.
  • Lenovo V310 15ısk.

The Walking Dead serisi kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı