Gitar solo coverları

Kage746

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Aramızda klasik, akustik ya da elektro gitar ile herhangi bir müzik tarzında solo beste yapan, halihazırda bulunan parçaların üzerine kendi aranjmanlarını yapan, doğaçlama performanslar ekleyenler ya da genel olarak cover performanslar yapan arkadaşlar bulunuyordur. Güncel şekilde paylaşım yapılan bir konu bulamadığım için neden ben böyle bir şey başlatmayayım ki diye düşündüm. Uzun seneler süren telefon kayıtlarından sonra ses kartı edindim ve arkadaşımla bir video hazırladık buradan ulaşabilirsiniz. Kanala sürekli olarak solo performanslar yükleyeceğiz ve bir kitle yaratmayı amaçlıyoruz. Herkes amatör, yarı-amatör, profesyonel kayıtlarını burada paylaşabilir ve videolar üzerinde şahsi yorumunu ya da eleştirisini yapabilir, herkese iyi eğlenceler :)

Son düzenleme:
Elinize ses kartınıza gitarınıza sağlık, çok başarılı :)
Bir gün bir Stratocaster alacağım umarım... O zamana kadar klasik gitar ile Duman falan çalınıyor anca...

Elinize ses kartınıza gitarınıza sağlık, çok başarılı :)
Bir gün bir Stratocaster alacağım umarım... O zamana kadar klasik gitar ile Duman falan çalınıyor anca...
Benim de hayalim bir H-S-H ya da H-S-S custom bir strat ama bu fiyatlarla imkansız gibi gözüküyor 😄😄
bohemian rhapsody guitar solo an itibariyle 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı