Glorious model o alınır mı?

zwang

Hectopat
Uzun süre glorious model o kullanan varsa yaşadığı sorunları aktarabilir mi bana, alacağım ama çoğu kişi çok hızlı bozulduğunu söyledi bana yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
29.09.2019 tarihinde qp bilişim' den aldım, dünden beri 2-3 dakikada bir saniyelik temassızlık yapıyor. Şimdi qp destek' e yazdım. Bu sırada da technopat' tan, bu sorunu başkalarına da yaşatmış mı diye aramak için buraya geldim ve senin sorunu gördüm 😄

Türkiye'de elektronik alet almak sıkıntı.
Avrupa'nın çöplerini gelip burada elden çıkarmaya çalışıyorlar.
Sorunlu çıkan ürün sayısı bir hayli fazla

Ben 6 aydır problemsiz kullanıyorum ama aradaki bir partide kablo probleminden dolayı farenin sürekli sinyalinin kesildiğiyle ilgili şikayetler okudum. Glorious yurtdışında bu ürünleri direk değiştiriyordu ama ülkemizde nasıl bir hizmet veriyor QP bilmiyorum.

Zaten yeni Glorious ürünlerinde kablo değişti, artık yeni partilerde kesinlikle böyle bir problem yok. Arada bozuk bir parti vardı satışı durdu, tabi burda hala artıkları satılıyorsa orasını bilmiyorum.

Ben 6 aydır problemsiz kullanıyorum ama aradaki bir partide kablo probleminden dolayı farenin sürekli sinyalinin kesildiğiyle ilgili şikayetler okudum. Glorious yurtdışında bu ürünleri direk değiştiriyordu ama ülkemizde nasıl bir hizmet veriyor QP bilmiyorum.

Zaten yeni Glorious ürünlerinde kablo değişti, artık yeni partilerde kesinlikle böyle bir problem yok. Arada bozuk bir parti vardı satışı durdu, tabi burda hala artıkları satılıyorsa orasını bilmiyorum.
Emin değilim ama galiba teknik destek talebini görmezden gelerek hizmet veriyor QP. Koca 1 gün geçti, talebim işleme alınmamış. Kablonun mouse' a girdiği yeri sağa sola parmağımla oynatınca oluyor bu, dediğin gibi bir sinyal kesilmesi bu. Umarım o noktaya lehim falan atıp geri yollamazlar.

Emin değilim ama galiba teknik destek talebini görmezden gelerek hizmet veriyor QP. Koca 1 gün geçti, talebim işleme alınmamış. Kablonun mouse' a girdiği yeri sağa sola parmağımla oynatınca oluyor bu, dediğin gibi bir sinyal kesilmesi bu. Umarım o noktaya lehim falan atıp geri yollamazlar.
Ben Razer Viper'ı alıp şubelerine gittim klik titremesi vardı, titremeyi kendilerine gösterdim direk sıfırıyla değiştiler. Uzaktan süreç farklı işliyor olabilir.

Ben kendilerinden memnun kaldım açıkçası, ikinci üründe de aynı problem olunca gönderdim para iademi sorunsuz yaptılar. Şimdi Model D gelince tekrar kullanacağım QP'yi.

Ben Razer Viper'ı alıp şubelerine gittim K'lik titremesi vardı, titremeyi kendilerine gösterdim direkt sıfırıyla değiştiler. Uzaktan süreç farklı işliyor olabilir.

Ben kendilerinden memnun kaldım açıkçası, ikinci üründe de aynı problem olunca gönderdim para iademi sorunsuz yaptılar. Şimdi model D gelince tekrar kullanacağım Qp'yi.

Lütfen cevaplar misin sence model D mi daha iyi model o minus mu boyutu hesaba katmazsak hangisi daha iyi sağlağım. Bir de hangi rengi tercih etmeliyim sence glossy modeller kayganlık yapiyor mu ya da beyaz renk soluyor mu?

Ben Razer Viper'ı alıp şubelerine gittim klik titremesi vardı, titremeyi kendilerine gösterdim direk sıfırıyla değiştiler. Uzaktan süreç farklı işliyor olabilir.

Ben kendilerinden memnun kaldım açıkçası, ikinci üründe de aynı problem olunca gönderdim para iademi sorunsuz yaptılar. Şimdi Model D gelince tekrar kullanacağım QP'yi.
ben glorious model o sipariş verdim sorun çıkar mı?/aliexpress)

Geri
Yukarı