Glorious Model O vs Cooler Master MM711

Bütçe
950
Arkadaşın videoda mouse'ı zorladığı gerçeğini değiştirmiyor. Plastik bir şeyi gücünle ittirip kaktırmaya çalışırsan ne olmasını bekliyorsun? Forumlardaki sorunlarla da asla karşılaşmadım. Sadece sorunları baz alacaksak herşeyde bir sorun bulamaz mısın zaten dost?
Mouse'ı zorladığın zaman sana sağlamlığı gösterecek.Mesela o kadar sövüyoruz ediyoruz ama logitechleri zorladığın zaman herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu?
Veya G-Wolves/HyperX ?

Arkadaşın videoda fareyi zorladığı gerçeğini değiştirmiyor. Plastik bir şeyi gücünle ittirip kaktırmaya çalışırsan ne olmasını bekliyorsun? Forumlardaki sorunlarla da asla karşılaşmadım. Sadece sorunları baz alacaksak her şeyde bir sorun bulamaz mısın zaten dost?

Evet, belki dediğin fareler gerçekten daha iyidir ama benim 2 yıldır kullandığım Mouse'da attığın sorunlardan hiçbirisini yaşamadım.

İyi kullanmalar dostum fakat dediğim gibi. Çözülmemiş sorunların olduğu ki bu çözülmeyen büyük çoğunluğunun Reddit'ten gelmesi ile birlikte ben halen önyargılıyım. Casual gamer için bile gecikme değeri fark ettirebilir bu sebeple ben stardust veya HyperX arasından tercih yapardım.

Fiyatları peki? 3000 Lira verip lolipop mu bekliyorsun illa sağlam olacak.
G-Wolves 850/HyperX haste 900 lira.
GÜM!

İyi kullanmalar dostum fakat dediğim gibi. Çözülmemiş sorunların olduğu ki bu çözülmeyen büyük çoğunluğunun Reddit'ten gelmesi ile birlikte ben halen önyargılıyım. Casual gamer için bile gecikme değeri fark ettirebilir bu sebeple ben stardust veya HyperX arasından tercih yapardım.

GÜM!
Logitech'ten bahsetmiştim ama, sen bilirsin. ''GÜM!'' ? beğendim bu tepkiyi.

GÜM!
Tabikide dediklerin daha iyi olabilir, ama ben söylenen sorunları hiç yaşamadığım için sanki glorious antisi varmış karşımda gibi hissettim.

Logitech'ten bahsetmiştim ama, sen bilirsin. "güm!"? Beğendim bu tepkiyi.

Logitech'in alt segmentteki ürünlerinin malzeme kalitesi gayet iyi. Ayrıca tepkiyi beğendiğin için teşekkür ederim.

Tabii ki de dediklerin daha iyi olabilir, ama ben söylenen sorunları hiç yaşamadığım için sanki Glorious antisi varmış karşımda gibi hissettim.

Glorious antisi değilim fakat fiyatının şişik olmasının yanı sıra çözümlenememiş sorunlarının olmasından dolayı hiç sıcak bakmıyorum markaya. Alacaksam Glorious ice mousepadini alırım tek artık.

Geri
Yukarı