Glorious Model O vs Cooler Master MM711

Hangisi?

• MM711

• Model O

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Dostum merhaba. Almış olduğun mm711 modelinden memnun kaldın mı acaba? Gerek sensörü gerek omron Switch'leri hakkında yorum bırakırsan sevinirim.
Bugun evime gelmiş bulunmaktayım, sonuç olarak, mouse çok hoşuma gitti, clickleri, malzeme kalitesi, ele oturuşu güzel. Ama sağ click sorunlu, basılı tuttuğum zaman tekliyor ilginç bir şekilde. Yarın servise yollayacağım.

Bugun evime gelmiş bulunmaktayım, sonuç olarak, mouse çok hoşuma gitti, clickleri, malzeme kalitesi, ele oturuşu güzel. Ama sağ click sorunlu, basılı tuttuğum zaman tekliyor ilginç bir şekilde. Yarın servise yollayacağım.
şuan ne durumda. servisten geldimi mousemu değiştirdiniz ? bilgi verirmisiniz acaba ? bende alıcamda. Razer viper pahalı ve kronik sorunu biraz beni rahatsız etti.
model o gereksiz pahalı ve mm711 yanında sensörü bir tık kötü.
sizin sorununuzu araştırdım bulamadım.

şuan ne durumda. servisten geldimi mousemu değiştirdiniz ? bilgi verirmisiniz acaba ? bende alıcamda. Razer viper pahalı ve kronik sorunu biraz beni rahatsız etti.
Garantiye 2 defa göndermeme rağmen sorun yok raporu tutuldu. Yapı problemlerini değişime tabi tutmuyorlar, haliyle servisinden memnun kalmadım, rezalet denebilir. Mouse güzel ama alırken yapı sorunlarını göz önüne alarak satın al.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Can'a katılıyorum. İade etme şansınız olan mağazalardan satın alın. İyi bir kopya gelene kadar değişim yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı