Glorious Model O vs Razer Viper Mini

Thexion

Centipat
Daha fazla  
Elim küçük ve claw tutuş tipini kullanıyorum. Fiyatları aynı şu an, hangisi daha iyi? Hangisi sorun yaşatmaz? Pişan olmam...

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper Mini'den Sensei Ten'e geçiş yaptım ben ne kullanıyordum neye geçtim dedim cidden Viper minin o kadar esprisi olmadığını fark ettim şu an piyasasını hak etmiyor benim gözümde uçurdular ya yazık cidden. @GalaxySal450 hocamın önerdiği mouse güzeldir ona bakabilirsin benim gözümde fiyatını hak eden bir ürün.

Bütçe varsa bunu tercih edebilirsin.

Kailh GM 8.0 Switch kullanıyor sensör olarak paw 3395 kullanmakta.

Son düzenleme:
Viper Mini'den Sensei Ten'e geçiş yaptım ben ne kullanıyordum neye geçtim dedim cidden Viper minin o kadar esprisi olmadığını fark ettim şu an piyasasını hak etmiyor benim gözümde uçurdular ya yazık cidden. @GalaxySal450 hocamın önerdiği mouse güzeldir ona bakabilirsin benim gözümde fiyatını hak eden bir ürün.

Bütçe varsa bunu tercih edebilirsin.

Kailh GM 8.0 Switch kullanıyor sensör olarak paw 3395 kullanmakta.
Bu DarmoShark M3 cidden harika bir fare, o fiyata rakipsiz. Ben de öneririm bütçe varsa.

Viper Mini kullandım. Sensörü güzel değil bence sevmedim. Elime daha iyi olduğu için DeathAdder v2'den gecmiştim. Şu an G PRO superlight kullanıyorum. Sensörü daha güzel rekatçi oyunlarda bence fark ediliyor.(arkadaştan aldım yoksa fiyatı saçma) SteelSeries Rival 3 denedim elime daha iyi geldi keskin hatlarını sevmesemde genel olarak daha çok sevdim.

Razer Orochi v2, HyperX PulseFire haste, Rampage Fury Z bunlar daha tercih edlesi bence. Orochi V2 pilli olduğu için yanaşmadım ama bazı inslarlar çok sevmişti. İncelemelerinde söylüyorlardı.

Bu Darmoshark M3 cidden harika bir fare, o fiyata rakipsiz. Ben de öneririm bütçe varsa.

Bu fare büyük bence bu arkadaşa gitmez. Özellikler tabii ki çok iyi.

Bir sürü farklı fikir geldi çok kararsız kaldım. Glorious Model O kötü mü benim gönlüm ondan yanaydı bütçeyi çok arttıramam belki Razer da v2ye çıkabilirim onun dışında HyperX PulseFire haste bunlardan daha mı iyi.

Bir sürü farklı fikir geldi çok kararsız kaldım. Glorious Model O kötü mü benim gönlüm ondan yanaydı bütçeyi çok arttıramam belki Razer da v2ye çıkabilirim onun dışında HyperX PulseFire haste bunlardan daha mı iyi.

Claw tutuşa uygun değil V2. Bende claw tutuyorum. Model O sensörünü beğenmiş inceleyen arkadaş ama kablosunu beğenmemiş. Bir temazssızlık sorunundan bahsediyor. Glorious Model O İnceleme

Yeni konular

Geri
Yukarı