GM E-Tab 5 Aktivasyon Sorunu

Tamam işte, bunu kaç kez yaptım, kapatıp açtıktan sonra bilgileri giriyorum ve yukarıdaki hataları alıyorum ve aktif olmuyor. Bir tablet veriyorlar ama nasıl veriyorlar anlamadım.

WİFİ'ye bağlandım tablet sorgulanıyor autoregisterdevice hatası veriyor internet var ama durmadan hata veriyor çözümü ne ve factory dediğiniz ne?
Sen önceden kayıt etmişsin galiba sistem diyor ki otomatik kayıt yapılamadı bende de olmustu 1 2 kere formatla biraz zaman geçsin bekle sonra düzelir.

Tamam işte, bunu kaç kez yaptım, kapatıp açtıktan sonra bilgileri giriyorum ve yukarıdaki hataları alıyorum ve aktif olmuyor. Bir tablet veriyorlar ama nasıl veriyorlar anlamadım.
Sen resim at bakalım en azından sende öyle benim tablet kilitlendi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin kilitleniyormuş tespit edilip benimkinin başka çözümü yok mudur? Denesem benimki de kilitlenecek sabah oyun falan atmıştım dosya yöneticisinden baktım silinmiş kardeşim sildi sandım dedim reset atayım yeniden geri yüklenir fabrika ayarlarında döndür dedim aktivasyon ekranında takıldı kaldı. 10- hata autoregister falan diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi'yi tablete bağladıktan sonra kapatıp açtım ve internete bağlandı, ancak açılınca şöyle bir hata veriyor: (bazen de com.androidsystem.ui adında bir hatayı verebiliyor)

20151017_153146.jpg

Sonra bilgilerin yazılması gereken kısma bilgileri yazıyorum ancak aktif olmuyor, hatta boşluklar kayboluyor:

20151017_153256.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı