Gmail çalındı

mustafa6006

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam kardeşim dün oyun indireceğim diye PC'nin anasını ağlatmış. Gmail hesabım çalındı hem de kokten caldı adam 2 farklı dogrulama kurtarma e postası telefon dogrulama her şeyı kaldırmıs kendı korumalarını koymus hesabı kurtaramadım. Neyse PC format attım modemın ıcıne gırdıgımde 2 PC baglı gozukuyor 2 IP var. Bende Wi-Fi uzatıcı var dıger odada acaba onu mu goruyor yoksa bu hesabı çalan adam arka tarafta hala bana baglı mı? Tam bilmediğim için bilen varsa diye soruyorum yardımcı olun musunuz rica ediyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hemen panik yapma bence. modemin admin kısmına ulaşabiliyorsan. adamı direkt engelleyebiliyorsun. bu dediğimi dene eğer olmazsa. adam network'üne sızmış olabilir.

Hocam hemen panik yapma bence. Modemin admin kısmına ulaşabiliyorsan. Adamı direkt engelleyebiliyorsun. Bu dediğimi dene eğer olmazsa. Adam network'üne sızmış olabilir.

ZTE modemden bu fotoyu attım. Bu IP nasıl engelleyecegım orada bulamadım. Networke sızmıssa ne olur ne yapmam gerekir?

Sizden başka bir kullanıcı tanımlı mı cihazınıza? Windows + R ile netplwiz yazarak görüntüleyebilirsiniz. Sanırım direkt olarak internet ağınıza sızma işlemi gerçekleştirilmiş. Ağdaki cihazlarda paylaşım açıksa çalınmış olabilir.

Adresi sorgulat konumu çıkar.

Hocam o sadece il gösterir açık adres vermez. Ayrıca onu çok kolay şekilde değiştirebiliyorsun. Bilgisayardan azıcık anlayan birisi yapabilir.

Sizden başka bir kullanıcı tanımlı mı cihazınıza? Windows + r ile netplwiz yazarak görüntüleyebilirsiniz. Sanırım direkt olarak internet ağınıza sızma işlemi gerçekleştirilmiş. Ağdaki cihazlarda paylaşım açıksa çalınmış olabilir.

Paylaşım açıksa geçmiş olsun. Değilse çok sıkıntı yapma en fazla hesabın gider. Eğer Local'den paylaşım verdiysen (paylaşımlı klasör) açıksa yani. RAT atmaya devam edebilir. Bilgin olsun. Her ihtimale karşı tüm local paylaşımı durdur.

Hocam o sadece il gösterir açık adres vermez. Ayrıca onu çok kolay şekilde değiştirebiliyorsun. Bilgisayardan azıcık anlayan birisi yapabilir.

Paylaşım açıksa geçmiş olsun. Değilse çok sıkıntı yapma en fazla hesabın gider. Eğer Local'den paylaşım verdiysen (paylaşımlı klasör) açıksa yani. RAT atmaya devam edebilir. Bilgin olsun. Her ihtimale karşı tüm local paylaşımı durdur.

Local paylasımı nasıl durdurabılrıım?

Sizden başka bir kullanıcı tanımlı mı cihazınıza? Windows + r ile netplwiz yazarak görüntüleyebilirsiniz. Sanırım direkt olarak internet ağınıza sızma işlemi gerçekleştirilmiş. Ağdaki cihazlarda paylaşım açıksa çalınmış olabilir.

Boyle seyler var hocam burada gueste sıfre koydum ama sileyim mi direk?

Dosya Ekleri

• boyle.png
    boyle.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı