Gmail hesabımın şifresini unuttum

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Gmail hesabımın şifresini unuttum. Hesaba kayıtlı olan numaram ise kapandı. Hesaba kayıtlı olan numaram olsa şifreyi unuttum kısmından halledeceğim fakat hat kapalı olduğu için şifreyi alamıyorum. Ne yapabilirim?

Bu makale iş görecektir, şimdi buldum.
Gmail ekibiyle iletişime geçin. Biraz uğraştıracaktır ama sonunda hesabınızı geri alırsınız diye düşünüyorum.
"Destek" ekibi diye bir şeyin olmadığından haberdar mısınız? Google sadece makale verir, başka da bir şey yapmaz.

Sıfırlama işlemlerini deneyin. En kötü ihtimal hattınızı tekrar açtırırsınız.

Sıfırlama işlemi nasıl yapılır?
Neden sıfırlamıyorsunuz.
Hocam hesaba giremiyorum şifresini unuttum hattım kapandı bu yüzden şifremi unuttum kısmından şifremi yenileyemiyorum.
Sıfırlama işlemlerini deneyin. En kötü ihtimal hattınızı tekrar açtırırsınız.
Hocam sıfırlama işleminden kastınız şifremi unuttum sekmeleri ise hesabıma bağlı olan hat kapalı olduğu için yenileyemiyorum.

Google güvenlik amacıyla istediği bilgileri tam ve tutarlı vermezseniz alamazsınız. Numara şart. Ayrıca daha önce girilmiş cihazdan giriş yapın. Tüm bilgileri eksiksiz girmeniz gerek. Google bu konuda çok katı güvenlik önlemi alıyor. Şifreyi hatırlamıyorsanız numarayı alsanız dahi bazen hesabı size vermeyebiliyor bilginiz olsun.

Google güvenlik amacıyla istediği bilgileri tam ve tutarlı vermezseniz alamazsınız. Numara şart. Ayrıca daha önce girilmiş cihazdan giriş yapın. Tüm bilgileri eksiksiz girmeniz gerek. Google bu konuda çok katı güvenlik önlemi alıyor. Şifreyi hatırlamıyorsanız numarayı alsanız dahi bazen hesabı size vermeyebiliyor bilginiz olsun.
Hocam hat kapandı ve şuan hattın nerede olduğu hakkında bir fikrim yok. Başka türlü alamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı