Gmail hesabınıza giriş yapıldı uyarısı nedir?

CelalTuzun

Decapat
Daha fazla  
Sabah bir program indirdim sonra bir baktım ki mailime sürekli hesabınıza giriş yapıldı mailleri gelmeye başladı. Google hesabımda bir sürü şifre kayıtlı Gmail hesabımda çift doğrulama var ama o nasıl benim hesaplarıma girebiliyor?

Sabah bir program indirdim sonra bir baktım ki mailime sürekli hesabınıza giriş yapıldı mailleri gelmeye başladı. Google hesabımda bir sürü şifre kayıtlı Gmail hesabımda çift doğrulama var ama o nasıl benim hesaplarıma girebiliyor?

Çift doğrulama dediğiniz şey kolaylıkla bypass edilebiliyor hele ki program yüklemişsiniz. Bir an önce şifrenizi değiştirin 2FA'yı Authy ile aktif hale getirin.

Girmişler işte.Şifrenuzi değiştirin.Indirdiğiniz sey ne bu arada?

Sabah bir program indirdim
Sabah evime bir yabancı soktum.

sonra bir baktım ki mailime sürekli hesabınıza giriş yapıldı mailleri gelmeye başladı.
Sonra bir baktım ki öğleye doğru eşyalar yerlerinde yok.

Gmail hesabımda çift doğrulama var
Kapı dışarıdan açılmasın diye kilit var.

nasıl benim hesaplarıma girebiliyor?
Nasıl eşyalarımı çalabiliyor?

Sabah evime bir yabancı soktum.

Sonra bir baktım ki öğleye doğru eşyalar yerlerinde yok.

Kapı dışarıdan açılmasın diye kilit var.

Nasıl eşyalarımı çalabiliyor?
Hocam haklısınız da çözümü falan yok mu daha da girmeye çalışıyorlar hesaplara

Hayır hocam Gmail şifrenizi değiştirirseniz diğerlerini değiştiremezler ama önlem olarak değiştirebilirsiniz diğer şifrelerinizi.
Girmişler işte.Şifrenuzi değiştirin.Indirdiğiniz sey ne bu arada?
Çift doğrulama dediğiniz şey kolaylıkla bypass edilebiliyor hele ki program yüklemişsiniz. Bir an önce şifrenizi değiştirin 2FA'yı Authy ile aktif hale getirin.
Çözümü falan yok mu daha da girmeye çalışıyorlar hesaplara.

Geri
Yukarı