Gmail hesap kurtarma nasıl yapılır?

togan34

Hectopat
Merhaba kurtarmak istediğim bir Gmail hesabı var "yusuf.ab****@gmail.com"fotoğraflarda daha iyi anlayacaksınız anlatmak istediğimi kurtarmak istediğim hesaba ekli bir telefon numarası var ve numaraya kod ulaşıyor kodu girdiğim zamanda başka bir güvenlik olarak benden buradaki farka iyi bakın lütfen "yusufab***@gmail.com" adresine gelen kodu girmemi istiyor. Buna erişimim olmadığından numaramı yeterli görmeyip başka yöntem dene dediğimde ise bu hesabın bana ait olduğu doğrulanamadı gibi bir dönüş yapılıyor. Peki o zaman "yusuf***@gmail.com" hesabına erişmeyi deneyelim. Bu sefer de benden aynı kurtarmaya calıştığım hesaba gelecek kodu istiyor. Böyle bir şey mümkün mü? Ben hiç anlam veremedim yanlışım varsa bilgilendirir misiniz arkadaşlar?

Diğer anormal gelen durum.

Dosya Ekleri

• 2_1.PNG
    2_1.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 121
  • 1_4.PNG
    1_4.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 117
  • 1_3.PNG
    1_3.PNG
    12,7 KB · Görüntüleme: 143
  • 1_2.PNG
    1_2.PNG
    12,8 KB · Görüntüleme: 1.367
  • 1_1.PNG
    1_1.PNG
    26,5 KB · Görüntüleme: 215
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirine erişiminiz yok ise sanırım hesabınıza bir daha erişememe ihtimaliniz var. Ama gene de daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Ve ayrıca, başka yöntem dene kısmında çıkan başka hiçbir şey yok mu?

Hiçbirine erişiminiz yok ise sanırım hesabınıza bir daha erişememe ihtimaliniz var. Ama gene de daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Numarama erişimim var neden bunu yeterli görmüyor anlamış değilim teşekkürler.

Konuyu moderatör arkadaşlar sansürlemişler mail adresim gözüktüğünden dolayı bu şekilde garip olan tarafı anlamanız zor kurtarmak istediğim hesap adım(nokta)soyadı[email protected] kurtarma mailim adımsoyadı[email protected]'a geliyor.
adımsoyadı[email protected] kurtarmaya çalıştığım zamanda kurtarma mailim adımsoyadı[email protected]'a geliyor.

Keşke sansürleme yapılmasaydı daha iyi anlaşılacaktı ama kurallar gereği sanırım bu yapıldı ayrıca düzenlenen başlığın konuyla alakası olduğunu düşünmüyorum bazı arkadaşlar bu kadar basit bir şey cevaplayan olur diye yardımda bulunmaktan çekineceklerdir. @Emre C

Son düzenleme:
İşlemlerin hepsine baştan başlayın. Telefonunuza gelen kodu biraz bekleyip öyle girmeyi deneyin. Belki olabilir.
Maalesef sonuç alamıyorum öğrendiğim başka bir bilgi ise mail hesaplarında aralara yerleştirilen (nokta) sembolünün bir önemi olmadığı içerisinde nokta sembolü olan bir mail adresime nokta sembolünü koymadan girebilmeyi azönce başardım kafam yanmak üzere

Geri
Yukarı